Az ezzel a baj, hogy ez ahhoz vezetne, hogy nem menne ki pénz a szerverről.
Sajnos vagy nem, de ez a szükséges rossz. Veszel egy traffi radart, lelassítasz arra a másfél sec-re és készen vagy.
Ennyire nem hiszem, hogy sietni kellene mindenhová, hogy legalább egy út alatt 3x ne lehessen lelassítani alig két másodpercig.