Traffi/radar blokkoló.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

kuci

Klaviatúra gyilkos
Május 17, 2025
303
146
Karakter
Muhammad Al Moustafa
westmanagerlogo.png


InGame neved:
Muhammad Al Moustafa

Ötleted:
Traffipax / radar blokkoló beépítése az autókba.

Megjegyzés:
Lehetne egy $-os változat,ami blokkolná a fix traffikat,és lehetne egy PP-s ami a rendőrök radarját,illetve a fix telepítettet is blokkolná.
 
  • Kedvelés
Reactions: Szilva
Az ezzel a baj, hogy ez ahhoz vezetne, hogy nem menne ki pénz a szerverről.
Sajnos vagy nem, de ez a szükséges rossz. Veszel egy traffi radart, lelassítasz arra a másfél sec-re és készen vagy.

Ennyire nem hiszem, hogy sietni kellene mindenhová, hogy legalább egy út alatt 3x ne lehessen lelassítani alig két másodpercig.
 
  • Kedvelés
Reactions: filepko
Pénzes résszel egyetértek,abba mondjuk nem gondoltam bele. Viszont akkor a traffiradarhoz kéne valami hangot hozzárendelni,mert így kb. észrevehetetlen,hacsak nincs a monitor közepére húzva a jelző.
 
  • Kedvelés
Reactions: Szilva
Szia. Alapvetően támogatom az ötleted, ez szimpi lenne nekem. :D
Pénzes résszel egyetértek,abba mondjuk nem gondoltam bele. Viszont akkor a traffiradarhoz kéne valami hangot hozzárendelni,mert így kb. észrevehetetlen,hacsak nincs a monitor közepére húzva a jelző.
Erre szerencsére már van egy elfogadott ötletem --> Traffiradar hangjelzés
Reméljük mihamarabb megvalósul. Én is veszek minden kocsimba radart, de mivel néma sűrűn belecsúszok a traffiba.
 
  • Imádom
Reactions: kuci
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.