InGame neved:
► John Mason◄
Ötleted:
► Az lenne az én ötletem ha egy adminisztrátor/adminsegéd ír a reportban akkor azt lássuk hogy pl.: xy admin jelenleg gépel, mivel eléggé fura az amikor nyitva van egy report, köszön az admin és utána nem tudom eldönteni hogy ír nekem vagy sem. Kínos szituációkat ezzel kapcsolatosan el lehet kerülni.◄
Megjegyzés:
► Előre is köszönöm ha elolvastátok és esetleg fontolásra kerül.◄



