/msegit

Buntold

Valar Morghulis
SzerverAdmin
Május 24, 2025
249
409
Karakter
Jael_Gurion 🇮🇱
westlogomanager.png


InGame neved:
Viktor Kushenko

Ötleted:
Egy /msegit parancs behozatala.
Ez a parancs arra szolgálna, hogy ha két feltétel áll, akkor az adott ember fel tudja magát szedni animból.
Az első feltétel, hogy nincs mentős szolgálatban, a második pedig az, hogy az adott ember rendelkezik az inventory-jában egy EÜ Csomaggal. Ha ilyenkor beírja a "/msegit" parancsot, ugyan az a minigame indul el, mint ami egyébként indulna más playernek történő segítéskor, siker esetén pedig 40 HP-ra gyógyítaná az adott player-t, viszont csonttörés és egyéb esetet nem oldana meg.
Amennyiben van mentős, a rendszer kiírná : "[WestMTA]: Van mentős szolgálatban, hívd a 911-et!"

Ez leginkább az adminoknak lenne nagyon hasznos, mert számtalan ilyen report érkezik, pedig ez egy kiküszöbölhető probléma lenne.


Megjegyzés:
---
 
TÁMOGATOM, de kiegészíteném annyival, hogy ezt megelőzze pár sor kötelező RP.
 
TÁMOGATOM, de kiegészíteném annyival, hogy ezt megelőzze pár sor kötelező RP.
Ez a része már inkább a szabályzatra vonatkozik, mintsem a rendszerre.
Ettől függetlenül pedig egyébként is mindenki lerendezné annyival, hiába pördült át hétszer a kocsi, hogy lehorzsolta magát két helyen, meg kicsit vérzik az orra, aztán kész.
 
  • Kedvelés
Reactions: DrVentus