- Május 24, 2025
- 249
- 409
- Karakter
- Jael_Gurion

InGame neved:
► Viktor Kushenko ◄
Ötleted:
► Egy /msegit parancs behozatala.
Ez a parancs arra szolgálna, hogy ha két feltétel áll, akkor az adott ember fel tudja magát szedni animból.
Az első feltétel, hogy nincs mentős szolgálatban, a második pedig az, hogy az adott ember rendelkezik az inventory-jában egy EÜ Csomaggal. Ha ilyenkor beírja a "/msegit" parancsot, ugyan az a minigame indul el, mint ami egyébként indulna más playernek történő segítéskor, siker esetén pedig 40 HP-ra gyógyítaná az adott player-t, viszont csonttörés és egyéb esetet nem oldana meg.
Amennyiben van mentős, a rendszer kiírná : "[WestMTA]: Van mentős szolgálatban, hívd a 911-et!"
Ez leginkább az adminoknak lenne nagyon hasznos, mert számtalan ilyen report érkezik, pedig ez egy kiküszöbölhető probléma lenne. ◄
Megjegyzés:
► --- ◄
