Ez a betöréses dolog nagyon jól tud működni, de viszont véleményem szerint sokkal nagyobbat menne az ötlet, hogyha nem antikokat és csak simán pénzt tudnánk elvinni, hanem a szegényebb területen helyezkedő házakból pl.: régi tv és más hasonló bútorokat (ezt is korlátozni, hogy a nagyobb tárgyakhoz több ember kell, hogy mozgatni tudjuk), a gazdagabb területen helyezkedő ingatlanokból meg nagyobb minőségű és értékű dolgokat. Minél jobb "loot faktor" lenne egy intiben, úgy növekedne a lehetőség, hogy milyen szintű riasztórendszer van a házban, pl.: az ajtó be van riasztózva és ha nem sikerül hatástalanitani akkor egyből bejelez vagy egy adott tárgy van beriasztózva és ha nem vagyunk óvatosak és hatástalanitás előtt próbáljuk mozgatni akkor is beriaszt. Ha pedig sikeresen kivittük a tárgyat, egy Sprinter be, vagy más egyébb szállitásra alkalmas járműbe betenni, és irány is a leadó ponthoz, amire egy kisebb boltot lehetne mappolni, aminek a hátsó bejáratánál tudjuk leadni egy NPC nek.