Ford Ranger Wildtrak / Ford F-150 Raptor ötlet.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Kecske_

Barangoló
Május 6, 2025
26
18
Karakter
Alfonso D Tonelli
8DZ0ozt.png


InGame neved:
< Helljaw Riders >

Ötleted:
<
Ford Ranger Wildtrak: Mivel jelenleg 4 ajtós, de 2 személyes, szerintem jó ötlet lenne, illetve célszerű, hogy valahogy ez meglegyen oldva, (lehessen vele 4-en menni).
Illetve a handlingnek egy kisebb hibája van, hogy úgy mondjam: enyhén borulékony / hajós, illetve szerintem kicsit lomha, ( Ezt az alapján írom, hogy a Raptor egy 2x nagyobb autó kb., és sokkal jobb). (Egy Ranger sem gyenge azért, ahhoz képest.)



Ford Ranger Wildtrak / Ford F-150 Raptor ötlet: Ha megoldható, akkor szerintem jó lenne, hogyha a platóra valamilyen formában fel lehetne ülni. >

Megjegyzés:
< A választ, reakciót, megtekintést előre is köszönöm mindenkinek. Ez saját vélemény, és észrevétel a Ranger-nél. Illetve szerintem a platóra való ülés, jó ötlet lenne az ilyen fajta autóknál. >
 
8DZ0ozt.png


Szia! Felírom Kecske barátom!

Köszönjük, hogy szántál rá időt és megírtad az ötletet!​
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.