- Május 6, 2025
- 26
- 18
- Karakter
- Alfonso D Tonelli
InGame neved:
< Helljaw Riders >
Ötleted:
<
Illetve a handlingnek egy kisebb hibája van, hogy úgy mondjam: enyhén borulékony / hajós, illetve szerintem kicsit lomha, ( Ezt az alapján írom, hogy a Raptor egy 2x nagyobb autó kb., és sokkal jobb). (Egy Ranger sem gyenge azért, ahhoz képest.)
Ford Ranger Wildtrak / Ford F-150 Raptor ötlet: Ha megoldható, akkor szerintem jó lenne, hogyha a platóra valamilyen formában fel lehetne ülni. >
Megjegyzés:
< A választ, reakciót, megtekintést előre is köszönöm mindenkinek. Ez saját vélemény, és észrevétel a Ranger-nél. Illetve szerintem a platóra való ülés, jó ötlet lenne az ilyen fajta autóknál. >
