- Január 31, 2026
- 15
- 84
- Karakter
- oscar pacheco
Szubjektív véleményem szerint érdemes lenne kivenni a felesleges /me-ket a szerverről. Sokszor teljesen egyértelmű, mindenki által látható cselekvéseket írnak le vele, ami igazából csak automata RP, és nem ad hozzá semmit az élményhez. Inkább csak teleszemeteli a chatet, és nehezebb tőle követni a tényleges RP-t.
A /me szerintem akkor hasznos, ha olyan dolgot írunk le, ami nem látszik a játékban, de RP szempontból fontos. Az alap dolgokat (ivás, evés, telefon elővétel/elrakás, etc.) nem nagyon kellene erőltetni.
Hosszú távon tisztább, élvezhetőbb RP-t adna, ha ezt kicsit szabályoznánk vagy korlátoznánk.
A /me szerintem akkor hasznos, ha olyan dolgot írunk le, ami nem látszik a játékban, de RP szempontból fontos. Az alap dolgokat (ivás, evés, telefon elővétel/elrakás, etc.) nem nagyon kellene erőltetni.
Hosszú távon tisztább, élvezhetőbb RP-t adna, ha ezt kicsit szabályoznánk vagy korlátoznánk.
