Traffipax

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

VLevi

Újonc
Április 6, 2026
3
2
Karakter
Thomas Thomson
Szerintem adna egy plusz RP lehetőséget a rendvédelmek felé ha lenne kihelyezhető traffipaxunk amivel letudjuk fotózni a gyorshajtókat és automatikusan kiküldené a büntetést.
 
Szia, van, ilyen a szerveren, csak nem küldi ki a büntetést, nem támogatom, feleslegesenek tartom.
 
Az autókban van nekik traffipax de az nem küld azonnal büntetést.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.