Szerverterem bérlés

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

FeroxX

Újonc
Február 28, 2026
4
0
Karakter
Diego Ortega
InGame neved:
► Jason Morgan ◄

Ötleted:
► van olyan mikor ki adnám a gépet a vevőnek de azt írja hogy a gép már foglalt az lenne az ötletem hogy ki válaszhasuk hogy melyik gépet adjuk oda és így el kerülhető ez◄

Megjegyzés:
► ha megoldható köszönöm ◄
 
Támogatom, vagy csak simán javítva legyen hogy ne lehessen azt a gépet bérelni ami már foglalt.
 
Apróság, főként ha elkezded megismerni a szervertermes működést ez a legkevésbé zavaró dolog.
Szerintem az ennek a javítására/módosítására szánt időt jócskán lehet sokkal hasznosabb dolgokra is áldozni, felesleges.
 
  • Kedvelés
Reactions: Szebi16 és flaash
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.