Illegál, rablás segítése

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

flaash

Aktív fórumozó
Május 22, 2025
143
730
Karakter
Kilian Kane 🇺🇸
westlogomanager.png


InGame neved:
Kilian Kane

Ötleted:
Rablásokhoz lenne szükség egy olyan parancsra amivel lekérhetjük hány rendvédelmis van a szerveren legalább illegál frakciók részére.

Megjegyzés:
Nagyon sok olyan utóbbi, vitatható beszélgetések váltották ki ezt a fajta ötlet topicot, hiszen nem az a célunk hogy mindig reportokat írjunk elvégre megfelelő előrp-vel és létszámmal rablást kezdeményznénk és nem tudunk végrehajtani egy boltot se mert nincs elegendő rendvédelmis a szerveren, szerintem egy parancs nem lenne egetrengető ha pár adminnak nehezére esik megírni egy "Igen"-t vagy "Nem"-et.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Kedvelés
Reactions: raoi
Szia.

Ha nyitsz egy reportot, az adminok válaszolni fognak az ilyen jellegű kérdésekre, számtalanszor megmondták már a vezetőség részéről, hogy a civilek számára NEM lesz ilyen funkció, mert teljesen felesleges és visszaélés lenne belőle.
Minden esetben az az álláspont, hogy ha megvan kérdezve, akkor az adott admin fog válaszolni.

A problémátokat kiküszöbölendő inkább előbb kérdezzetek, minthogy nekiállnátok az RP megírásának.
 
Szia.

Ha nyitsz egy reportot, az adminok válaszolni fognak az ilyen jellegű kérdésekre, számtalanszor megmondták már a vezetőség részéről, hogy a civilek számára NEM lesz ilyen funkció, mert teljesen felesleges és visszaélés lenne belőle.
Minden esetben az az álláspont, hogy ha megvan kérdezve, akkor az adott admin fog válaszolni.

A problémátokat kiküszöbölendő inkább előbb kérdezzetek, minthogy nekiállnátok az RP megírásának.
Szia.
A topic utolsó sorai pont arról szólnak hogy arra a kérdésre mint, van-e elegendő rendvédelmis nem kifejezetten van mindig kielégítő ,,Igen" vagy ,,Nem" válasz.. előrp előtt szoktunk írni reportot és az utóbbi időkben számtalanszor futottunk olyan válaszba hogy ,,IC ügy", ,,ilyen információt nem adok ki", ,,nyomjátok le az előrp-t és nézzétek meg", külön kedvencem ,,ne azért járjon fel a rendvédelem hogy rabolgasson, atmzzen..hanem valahogy foglalják el magukat" -Különösképpen az utóbbi váltotta ki ezt az egész ötlet topicot.
 
  • Szomorú
Reactions: Buntold
Nem tudom ki volt ez, nem is lényeges de nyugodtan állíthatom neked, hogy az adminok 98% -a normálisan fog (reméljük) válaszolni erre a kérdésre.

A vezetőség álláspontja az, hogy ha kérdezik, mondjuk meg és nincs belőle vita. Ellenkező esetben már playerek számára is elérhető lenne a parancs.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.