- Június 3, 2025
- 32
- 115
- Karakter
- Mookie Curry
Sziasztok. Ez a topic segítségként szolgál a leendő jelentkezőknek, akik érdeklődést mutatnak a banda RP iránt.
Hol találtok meg minket?
Gantonban találtok meg, binco alatti utcában.
Hogyan közeledjek felétek?
Lehetőleg afroamerikai kinézettel, illetve névvel.
Csak IC van lehetőség a frakcióhoz közeledni, OOC lehetőség nincs.
Egy környéken élő fiatal tizennégy év környékén kerül közel egy bandához, így lehetőleg a korod ne haladja meg a tizennyolcat.
Nagyon szeretjük, ha valaki kreatív előélettel áll oda hozzánk. Persze ezt a jövőben tartsd is meg, mivel egyszerre több előélet szálat nem reális kötni a karakteredhez. Természetesen nem nagy sikerrel jársz, ha az első tíz mondatodban megemlíted az illegális dolgokat. Arra is vonatkozik ez, hogy jelentkezésnél bármilyen kalibert magadnál hordasz (beleszámít a kés is).
Mennyi idő alatt kapok F3-at?
Több nap is eltelhet, persze ez aktivitás függő is.
Ha esetleg ezeken felül is bármilyen kérdésetek van, tegyétek fel privátban. Lehető leghamarabb probálok rá válaszolni.

