Halmstad Connection

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

bagchaser

Újonc
Augusztus 14, 2024
7
1
Karakter
Eddie Ohlin
mobsssta-2.gif
Az Edström-rörelsen egy svéd bűnszervezet, ami Svédországban, pontosabban Halmstadban látott először napvilágot. A 1980-es évek elején alapította meg August Edström és a tőle fiatalabb édestestvére Tobias Edström, ami ekkor még egy név nélkül működő társaság volt. Mindenféle illegális dolgokkal foglalkoztak. A szervezet tagjainak egész Halmstadban nagy hírneve volt, mivel szinte az egész várost ők látták el pszichoaktív szerekkel és fegyverekkel, de még lopott autókról is gondoskodtak. August Edström a 1992-ben el lett kapva és tartóztatva, mivel egy fegyverekkel történő üzlet során sajnálatos módon elkapták, tizenkét év letöltendőt kapott, több ügy miatt. Ez nagy szerepet tölt be a bűnszervezet történelmében, a svédországi Edström-rörelsen ekkor kapta meg a nevét első vezetőjük, August után. Ez egy mélypont volt a szervezet számára, sok tag emigrált, és vagy letett a bűnözésről. A banda vezetését Tobias vette át, August kisöccse. Ő viszont nem tudta ugyanolyan jól vezetni, és a teljes egészét kihozni a bandából. Az akkori tagok nem merték ugyanúgy folytatni a dolgaikat vezetőjük elkapása után. Tobias próbálkozásai ellenére a szervezet bevétele és hírneve is csak csökkent, ezzel egyszerre egyre több tag hagyta el a bűnszervezetet, végül az Edström-rörelsen egy pár tíz tagos csoport lett csak. Mára már szinte meg sem lehet őket találni Halmstadban.


mobsssta-1.jpg
A Halmstad Connectiont a korábban említett emigrált tagok alapították meg. Sokan a San Andreas állami Los Santost választották uticéljuk végének, mivel összebeszéltek a költözés előtt. Itt az emigrálást követően hamar megalapult a Halmstad Connection, már a 1990-es évek közepén azonnal, mivel pénzre volt szükségük. Ez egy sokkal lazábban működő bűnszervezet, mint a Halmstadban lévő Edström-rörelsen. Sokkal inkább lehet egy utcai bandához hasonlítani, mint egy mobhoz, vagy bármi hasonlóhoz. Ennek ellenére tagjai mégsem a tipikus utcakölykök, de nem is profi bűnözők. Létszámuk hatvan- és hetven közé saccolható. A tagok legtöbbje már második generációs svéd-amerikaiak, hisz közel harminc éve jelen vannak. Őseikhez hasonlóan ők a kábítószerkereskedelemből élnek. A nagy mértékű lőfegyverekkel történő kereskedést háttérbeszorították már, mivel túl rizikósnak vélik August elkapása után. Egymás közt a tagok sokszor emlegetik, de már csak legendaként. Legtöbbjük soha nem is ismerte őt személyesen, csak a szüleiktől hallottak történeteket. A hosszas évek elteltével a Halmstad Connection úgymond egy baráti társasággá alakult át, ahol a tagok nem csak az üzletek miatt, hanem személyes kapcsolatban állnak egymással. A Halmstad Connection tagjai közt erős hűség található, bár az alapító tagok közül sokan már börtönben vannak vagy meghaltak, netán visszavonultak, az új generáció továbbra is jelen van.
 
  • Kedvelés
Reactions: Benedek

bagchaser

Újonc
Augusztus 14, 2024
7
1
Karakter
Eddie Ohlin
Nem szerettem volna fent csúnyítani a threadet a többi információval, így ezt itt teszem meg az első hozzászólásban.

Karakteren kívüli információk:
Tizennyolc éves vagyok, lassan öt éve szerepjátékozom, sok szerveren megfordultam már. Bevallom, hogy lehet nem én vagyok a legjobb vezetőtípus, de beleadnék mindent amit tudnék a frakcióba. Szívesen kipróbálnám magam leaderként, mivel ezt még csak script nélkül tettem más szervereken. Szerintem felesleges túl sokat írnom magamról, a legfontosabb dolog itt, egy pályázatnál szerintem nem ez a rész, hanem a frakcióval kapcsolatos dolgok.

Karakteren belüli információk:
A frakcióval a szerepjátékozásra illetve a karakterfejlesztésre mennénk, nem pedig az akciókra és a lövöldözésekre. Ezek csak akkor lennének meg, ha az ténylegesen szükséges IC. Új tagokra mindig nyitottak lennénk, a tagfelvétel egyszerűen menne. Privát üzenetben szól valaki, hogy csatlakozni szeretne, és szerepjátékozunk közösen egy ideig. Akin látnánk, hogy ügyesebb és tényleg a szerepjátékra vágyik az lehet, hogy 2-3 nap alatt felvételt kapna. Akin az ellentétjét látjuk, hogy még nem a legügyesebb, de szívesen tanulja meg a dolgokat, annak lehet, hogy 1-2 hét. Mivel nem egy kifejezett utcai bandát, se nem egy konkrét mobot vagy maffiát csinálnánk, így ehhez méltóan alakítanánk karaktereink.
 
Utoljára szerkesztve:

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elfogadásra került. Várunk téged egy személyes, TeamSpeak 3 szerverünkön (ts.westmta.com) lezajló meghallgatásra. Keress fel privát üzenetben egy neked megfelelő időponttal.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.