Graffiti

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

lean

Aktív fórumozó
Július 2, 2024
101
267
Karakter
tristan_xiaoli
Alapvetően a több helyen megszokott rajzos rendszer tökéletesen működne a szerveren, amennyiben az adminisztrátorok felügyelni tudják azt, hogy ki tette fel a falra az adott darabot. Ez a visszaéléseket teljesen kiszűrné, mivel név alapján szankcionálhatóak a játékosok, akik nem megfelelően használják. A rajzos graffitihez előny lenne, ha be lehetne rakni hátteret, amit körbe lehet rajzolni. Nem minden játékos rajzol felvállalhatóan, így viszont megkönnyíteni a játékosok számára a pontosabb, minőségibb munkát. Ezt a jogot az utcai bandáknak, kisebb bűnszervezeteknek tudnám elképzelni, hiszen egy nagyobb szervezet ritkán szeretné magára felhívni a figyelmet, szerintem nekik annyira nem is szükséges ez. Az utcai bandáknak a graffiti szinte elengedhetetlen a területmegjelölés, rivalizálás szempontjából. Jó lenne, ha lehetne a "ceruza" vastagságát állítani, illetve színt keverni. Ez sok opciót nyitna meg az illegál oldalnak. A rendvédelemnek is több lehetőséget nyitna fel. Ha lesz gang unit, graffitik alapján azonosíthatnák az adott bandákat, illetve a rivalizáló bandákat is felismerhetővé tenné ez a rendszer számukra. Sok olyan lehetőség van ebben, ami színesebb játékélményt nyújtana.

Edit: A rendvédelemnek plusz feladat lehetne az, hogy kihívhatják őket letörölni az adott graffitit, illetve az adminoknak is kéne ez a lehetőség természetesen. Ezen felül ha nem a rajzolós rendszer kerülne be, egy régebbi lsrp vagy esetleg a modernebb gta world stílusú rendszer is nagyot menne. Azoknál még a csúnya rajzok miatt sem kell aggódni. Plusz ötlet, hogy x nap után kicsit lekophatna a graffiti a falról, és elhalványul.
 
Utoljára szerkesztve:
Jó ötletnek tartom a graffiti visszahozatalát. Régen is volt bent script, nem tudom miért lett kivéve.

Támogatom.
 
kell, +1

gtaw stilusu rendszer szimpla es nagyszeru, nincs is mit ragozni
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.