Garázs bővítés árazása.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Calixto

Barangoló
Május 18, 2025
24
7
Karakter
Calixto Morales
westlogomanager.png


InGame neved:
Calixto Morales

Ötleted:
Soknak tartom a garázs bővítésnél a PP-s árazást. Senki sem fizeti meg az a 17-18 ezer pp "felárat" egy garázsért ha ki van fullozva. Minimum a felére csökkenteném a PP-s árakat, és akkor már talán megérné ki fullozni egy adott garázs intit. Nem ad annyival többet méretben hogy megérjen ennyi pp-t elpazarolni erre.

Megjegyzés:
Saját vélemény, számomra nem megérős a dolog. Várom mások véleményét.
 
  • Kedvelés
Reactions: Ezechiele
Rég volt dollárból fullos garázsom, de a PP-s garázsomba hatványozottan több autó fér be igényesen. (Kb dupla akkora szerintem a hely.)
Szerintem nem üzleti szándékból kell garázst bővíteni, hanem azért, hogy a saját garázsodban a saját autóid elférjenek.
Az, hogy nem fizeti meg valaki ezt a felárat, akkor annak nem kell eladni. :D
 
Rég volt dollárból fullos garázsom, de a PP-s garázsomba hatványozottan több autó fér be igényesen. (Kb dupla akkora szerintem a hely.)
Szerintem nem üzleti szándékból kell garázst bővíteni, hanem azért, hogy a saját garázsodban a saját autóid elférjenek.
Az, hogy nem fizeti meg valaki ezt a felárat, akkor annak nem kell eladni. :D
Ez így van, csak azért nem fogok magamnak se fizetni ennyi ppt, inkább veszek 1millióért egy másik garázst :D
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.