Szia.
Ne vedd készpénznek amit írok mert NINCS róla fix, vezetőségi információ de amennyire sejteni lehet szerintem készül erre egy rendszer, úgy ahogy a csomagszállítás is elkészült.
A cégrendszerben van kifejezetten erre vonatkozó opció így szerintem nem egy túl légből kapott gondolat hogy ez is kapni fog valamilyen system-et.
Ugyanakkor ezt jelenleg is tudod űzni, ékes példája ennek Medon Walker a déli melletti kereskedésével. HA jól tudom alatta is több ember dolgozik és csinálják így is a rendszert.