Adjunk a természetnek:D

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

gyengedani59

Aktív fórumozó
Május 15, 2025
127
29
www.youtube.com
Karakter
Daniel De Mario
westlogomanager.png


InGame neved:
Daniel De Mario

Ötleted:
Igazából nem nagy ötletről lenne szó de szerintem sokat tudna adni magához a játékélményhez:) Pl. Random madárcsicsergés, kutya ugatás hasonló hangok a távolban, akár a szelesebb időben a szél ahogy pofozza az arcunkat:D Kevesebb játékos számnál kicsit dobna a hangulaton amikor kocsikázok is halljam a természetet ha már mással nem is nagyon találkozom

Megjegyzés:
Pacsi
 
Biztos, hogy van akinek adna ez egy plusz élményt és nagyon hangulatos lenne a szerveren de úgy gondoljuk jelenleg ez nem szerepel a prioritásaink között.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.