Szia.
Ez egy totálisan felesleges másolás lenne egy másik szerverről, semmilyen értéket nem adna a játékhoz.
Az pedig, hogy a kezdők ne tudnának grindolni vagy ""miért játszani a szerveren"" abszolút nonszensz hazugság.
Csatlakozik az ember egy cégbe és már 90% -os pay out-nál is olyan pénzeket keresnek, hogy az valami eszméletlen. Van rengeteg ház, kocsi, stb. amiért lehet dolgozni, plusz az alapból is gazdagok lennének ezzel csak méggazdagabbak.