.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

zolee7451

Újonc
Augusztus 31, 2024
1
0
Karakter
Huanito Alvarez

human-resources-2.png)


IC SZEKCIÓ

SZEMÉLYES ADATOK
Teljes név: Huanito Alvarez
Születési név: Huanito Alvarez
Anyja neve: Alarezné Huanita
Születési hely és idő: Los Santos 2000.05.07
Állampolgárság:Amerikai
Nem: Férfi [x] Nő []
Etnikum: sötétbőrű


DOKUMENTUMOK
Motivációs levél (3-4 mondat, amiért szeretné a válaszott pozíciót): Azért szeretném ezt az állást, mivel meg szeretném mutatni, hogy mire vagyok képes. Szeretek az embereken segíteni, illetve dolgoztam ehhez hasonló mujnnkakörbe
Önéletrajz (6-7 összefüggő mondat):Huanito Alvarez a nevem, 2000.05.07-án születtem Los Santosban. Elvégeztem a 8 általánost, amikor rájöttem, hogy a rendvédelembe szeretnék dolgozni! dolgoztam a San Fierroi rendőrségen mint vezérezredes csak leépítés volt és elküldtek majdnem mindenkit! Ekkor döntöttem úgy hogy az egészségügy feél fordulok! Elvégeztem az egészségügyi iskolát és mentő-ápolóként dolgoztam Las venturasba!
Személyigazolvány száma: ID-DYUB322
Jogosítvány száma (amennyiben nem rendelkezik jogosítvánnyal hagyja üresen) :
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Los Santos Vinewood


ELÉRHETŐSÉGEK
Telefonszám: 1124195
Email cím: Válasz


TANULMÁNYOK
Legmagasabb iskolai végzettség: Főiskola
Intézmény neve: Willamette Egyetem Orvosi Főiskola
Végzettség megszerzésének ideje: 2017.06.15


MUNKAVISZONY
Előző munkahelye: San fierro police dept.
Munkaviszony kezdete, vége: 2018-2023
Munkakör megnevezése: Vezérezredes
Miért távozott előző munkahelyéről, amennyiben elbocsájtották részletezze: Leépítés.




OOC SZEKCIÓ

Neved: Varga Zoltán
Életkorod: 24
Mesélj magadról 5-6 összefüggő mondatban: Székesfehérváron élek élettársammal és a 2 éves fiammal albérletben! Munkaidőmbe szoktam játszani, kb 8 éve rp zek illetve meg mas jatekokkal is jatszok! Szakács, pincér, eladó illetve személy és vagyonőr végzettséggel rendelkezem!
Mióta RPzel?: 8 ÉVE KB
Voltál már egészségügyi frakció tagja?: Igen
Milyen tapasztalod van egészségügyi RP vel kapcsolatban?: Van rp tapasztalat
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled együtt dolgozni?: Szeretek csapatban dolgozni, jól kijövök a társaimmal, szóval a csapatmunka sem áll tőlem messze, de egyedül is megállom a helyemet. Gyorsan tanulok, szóval az, hogy most nincs elég tapasztalatom az se tántorít vissza.
Mutasd be a karaktered 5-6 összefüggő mondatban: Az én karakterem egy feketebőrű férfi , aki szeretne kitörni a szegénységből, és kiutasításokból ami több kevesebb sikerrel sikerül is neki . kedves, jószívű karakter, nagy vágyakkal.
Csatolj egy képet az UCP-dről (Ban,jail, névváltás): dc




EGÉSZSÉGÜGYI SZEKCIÓ

Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezését alkarra: eltávolítom a ruhadarabot, lefertőtlenítem a területet, ráhelyezek egy mull lapot, majd körbetekerem jó erősen egy fáslival.
Írja le vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét: összekulcsolni a két kezet és elkezdeni a mellkas kompresszito mig a mentők ki nem érkeznek
Soroljon fel 5 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszereléseiből: hordágy ekg eü táska defibrillátor gyógyszerek
Mik lehetnek a stroke első tünetei? Bezsédzavar látászavar görbülő száj

Mit tesz amennyiben valaki eszméletét veszti egy autóbalesetet követően? kihivom a mentoket megyőződők rola hogy lélegzik még és a diszpécser utasírtásait követem míg a helyszínre nem érnek a mentők
Mit NEM tehet egy feltehetően gerincsérült személlyel? nem lehet felemelni
Mik az alacsony vérnyomás tünetei? rosszullét látászavar szédülés kialvatlanság
 

step

trust me i'm an web developer
SzerverAdmin
Március 3, 2024
35
63
https://mws.hu
Karakter
Zhou Hanari
human-resources-2.png)

ÉRTESÍTÉS A PÁLYÁZAT BÍRÁLÁSÁRÓL
Tisztelt Huanito Alvarez! Tájékoztatjuk, hogy a Los Santos Medical Services - Human Resource and Finance Department megkapta és kiértékelte pályázatát. A pályázatát osztályunk elutasította
Megjegyzés: Súlyos logikai pontatlanságok
 
  • Kedvelés
Reactions: Tony
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.