Achievment rendszer

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Devi

Barangoló
Október 27, 2025
29
0
Karakter
Tyrese Coleman
westlogomanager.png


InGame neved:
Donald Michael

Ötleted:
Achievment rendszer

Megjegyzés:
Ez szerintem azért lenne jó hogy a kezdő playerek is tudjanak valamiért grindolni és ne egyből az legyen hogy nincsen miért játszani a szerveren.
 
Szia.

Ez egy totálisan felesleges másolás lenne egy másik szerverről, semmilyen értéket nem adna a játékhoz.
Az pedig, hogy a kezdők ne tudnának grindolni vagy ""miért játszani a szerveren"" abszolút nonszensz hazugság.

Csatlakozik az ember egy cégbe és már 90% -os pay out-nál is olyan pénzeket keresnek, hogy az valami eszméletlen. Van rengeteg ház, kocsi, stb. amiért lehet dolgozni, plusz az alapból is gazdagok lennének ezzel csak méggazdagabbak.
 
Szia.
Ahogy fentebb is Buntold leírta.:
1. Fölösleges, nem vinné shova se a szervert.
2. Elég érdekes, gyanús koppintás lenne.
3. "Nincs miért játszani a szerveren" részre inkább nem is reagálok, ez egy RP szerver ahova általában nem bányász szimulátorozni vagy ez esetben az achievmentett grindolni jönnek az emberek.
4. Rengeteg munka van a szerveren kezdő játékosok számára, ami nem a monotonításról híres.:
- VH-s munkák(3)
- Uber Eats
- Céghez való csatlakozás
- Horgászat és Fémkeresés.

Egy szó mint száz, felesleges, szóval nem támogatom ezt most.
 
Van/volt tervben ilyesmi teljesen más megközelítéssel mint a konkurens szerveren.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.