Szerintem adna egy plusz RP lehetőséget a rendvédelmek felé ha lenne kihelyezhető traffipaxunk amivel letudjuk fotózni a gyorshajtókat és automatikusan kiküldené a büntetést.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.