LOS SANTOS MECHANIC SHOP - JELENTKEZÉSI LAP
OOC RÉSZ
Hogyan szólíthatunk?
Rolinak nyugodtan. Hány éves vagy?
19 éves vagyok. Mutatkozz be röviden.
Sziasztok! Roland vagyok. Verseny szerűen sportolok, motorozom, idén végzek a technikusi tanulmányaimmal, valamint ha időm engedi évek óta az RP-vel is foglalom el magam. Mi az accountod ID-je?
1077 Hány játszott perccel rendelkezel?
7609 perc jelenleg.Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani egy héten? (Óra)
Szolgálati időtől függően akár 10+ óra esetenként ha úgy tudok lenni akár 30 óra környéke.Rendelkezel Discord fiókkal?
[x]Igen[-]NemRendelkezel működéképes mikrofonnal?
[x]Igen[-]NemJail / Ban múlt. Csatolj fotót az UCP-dről! (A képet imgurra töltsd fel és a linket illeszd be!
[URL='https://imgur.com/a/pJd5P7R']Képek a jailekről[/URL]Átolvastad és megértetted a frakció szabályzatot?
Igen!IC RÉSZ
Teljes neve:
Fathi al-Asmar Születési helye:
Al-Mostaqbal Hospital - Jeddah Születési ideje:
1996. 12. 08. Édesanyja leánykori neve:
Layla al-HaddadBejelentett lakcíme:
Las Venturas Verona St. 13/ARendelkezik autójavító tapasztalattal?
Saját, illetve ismerősi kör járművei javitásánál igen. Mi a legmagasabb iskolai végzettésge?
KÉRJÜK, HOGY RAKJON A LEGMAGASABB ISKOLAI VÉGZETTSÉGÉHEZ EGY X-ET A [ - ] MEZŐN BELÜLRE!
[-]Általános Iskola[-]Szakmai Iskola[x]Középiskola (Érettségi)[-]Főiskola / Egyetem (Diploma)Miért szeretne a Los Santos Mechanic Shop munkavállalója lenni?
Szeretném a tudásomat kamatoztatni, ill. fejleszteni és gyarapitani. Igy aztán el lehet mondani azt, hogy az ember tényleg a hobbijából él meg, valamint a megszerzett tudást átadni a következő generációnak.Miért Önt válasszuk?
Az arab munkamorál, valamint a jó csapatjátékosság nálam előnyt képez. Szeretek a társaságban lenni, illetve a hangulatot fenntartani. Inkább legyünk vidámak munka közben, szeressük azt amit csinálunk, ne csak egyfajta muszájként járjunk a telepre be.Mely műszakokban tudna dolgozni?
KÉRJÜK, HOGY RAKJON AZOKHOZ A MŰSZAKOKHOZ EGY X-ET A [ - ] MEZŐN BELÜLRE AMIKOR DOLGOZNI TUD
[x]7:00-15:00[-]15:00-18:00[x]18:00-22:00[x]22:00-23:59[x]00:00-3:00SZAKMAI KÉRDÉSEK
Mi a négyütemű motor négy üteme?
[-] Szívás, gyújtás, sűrítés, kipufogás[x] Szívás, sűrítés, munkaütem, kipufogás[-] Tömítés, szívás, kipufogás, sűrítés[-] Munkaütem, sűrítés, gyújtás, kipufogásMi az olajszűrő feladata?
A fontos alkatrészek egyikéhez sorolnám, hisz az olajszűrő a nevéből adódóan a motor kenéséhez szolgáló olajat szűri az oda nem illő idegen szennyeződésektől, igy védve a motor állapotát.Mi okozhatja a motor túlmelegedését?
Nem megfelelő hűtőfolyadék, esetleg a termosztát meghibásodása, valamint a hűtőventillátor nem megfelelő állapota is okozhatja.Mire való a motorolaj és mit jelölnek 5W-30, 10W-40 számok és betűk?
Mint már fentebb emlitettem a motorolaj a motor kenését szolgálja a forgó alkatrészek miatt. A számok és betűk pedig az olaj un. viszkozitását jelöli, azaz az olaj mennyire marad folyékony hidegben és sűrű melegben.Mi a szerepe a diagnosztikai (OBD) műszernek?
Az eletronikus úton kiolvasható hibák feltárására, és törlésére is szolgál. Megmutatja a hibák okait és a feltárásban segit a szerelőknek azok javitásában.Fejtse ki az olajcsere menetét lépésről-lépésre!
Az autót vagy akna, vagy csápos emelőre állitom (megemelem). Fáradtolaj tartály segitségével, valamint az olajleeresztő csavarok oldásával leeresztem a régi olajat. Járműfüggő az olajszűrű elhelyezkedése, de azt egyidejűleg cserélem, féktisztitó segitségével megtisztitom a felületeket és vissza tekerem a leengedő csavart. Az új olajszűrőt pedig ha olyan kis olajjal átitatom és behelyezem a helyére és rögzitem. A jármű szervizkönyvének megfelelően töltöm fel az új olajat az adott mennyiségben. A feladat végezetével ellenőrzöm az olajszintet a nivópálca segitségével.Kijelentem, hogy az önéletrajzom nem tartalmaz valótlanságot és teljes mértékben tisztában vagyok a szervezet szabályzatával.
Aláírás:Fathi al-Asmar
Kelt: Las Venturas, 2026. 05. 25.
Kelt: Las Venturas, 2026. 05. 25.
