West MTA Taxi Pályázat

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Szabolcs

Újonc
Július 17, 2024
2
1
Karakter
Taylor James
tr4K67T_d.webp

OOC Magamról

Bemutatkozás:


Sziasztok, Szabolcsnak hívnak, 19 éves vagyok, és a családommal élek. A hobbim a motorozás, de mellette szeretek szerelni és gépezni is. Lassan meglesz a jogosítványom is, a kismotorra már egy éve megszereztem, és amint tehetem, motorozok, kihasználva a jó időt. A számítógépezés napi 5-6 órát tesz ki. Hétköznap csak 18:00 órától tudok lenni, mivel dolgozom.



Már 4 éve RP-zek (bár volt egy 1,5 éves kihagyásom), és kifejezetten szeretem azokat a hosszú RP-ket, amelyek fontosak a karakterem életében. Rendelkezem TS3 klienssel, így a kommunikáció nem akadály számomra.



A motivációm az RP-zésben az, hogy mélyebb karakterfejlődést tapasztaljak, és egyedi történeteket alakítsak ki. Célom, hogy minél hitelesebb és élvezetesebb játékélményt nyújtsak a többiek számára is.

Rangok:


- Próbaidős Sofőr

- Sofőr

- Kezdő Sofőr

- Haladó Sofőr

- Profi Sofőr

- Veterán Sofőr

- Diszpécser

- Telephelyvezető

- Igazgató



**Leader(ek) száma:** 1 lenne

**Alleader(ek) száma:** 1, maximum 2


Mit szeretnél elérni?




A frakcióval több ötletem és tervem van. Elsősorban egy olyan RP-közösséget szeretnék létrehozni, amely nemcsak hogy nem "nonos", hanem aktívan részt is vesz a szerver életében. Szeretném, ha a frakciónk hírneve megbízhatóságon és magas színvonalú szolgáltatásokon alapulna. Fontos számomra, hogy megszüntessük a frakción belüli vándorlást – hogy ne legyenek olyanok, akik csak rövid időre lépnek be és ki. Ennek érdekében bevezetném azt a rendszert, hogy minden héten le kellene adni egy menetlevelet, amely tartalmazza az aznapi bevételt és a megtett kilométereket. Ezt a telephelyvezetőnek kellene leadni, hogy nyomon lehessen követni az aktivitást.



Szeretnék egy rendszeres képzési programot is bevezetni, ahol a friss tagokat tapasztaltabb sofőrök mentorálnák, így segítve a frakció színvonalának fenntartását. Emellett fontosnak tartom, hogy a frakcióban ne csak a vezetésről szóljon minden, hanem egy összetartó, aktív közösséget alakítsunk ki. Heti rendszerességgel szerveznék eseményeket, például versenyeket vagy városnéző túrákat, hogy a tagok és az utasok is jól érezzék magukat.



Az előreléptetés meghatározott időközönként zajlana, ahol én és a telephelyvezető is jelen lennénk, és egy vizsgán kellene átmennie a jelöltnek, hogy megérdemelje a magasabb rangot.


Miért pont ezt a frakciót választanád?




Mindig is imádtam vezetni, és szerintem számomra a taxi lenne a legideálisabb, hiszen itt lehet a legtöbbet vezetni. Ezen kívül szeretném kipróbálni magam taxi leaderként, mivel úgy érzem, hogy ez egy kisebb, de kihívásokkal teli feladat lenne számomra. Tudom, hogy leadernek lenni nem könnyű, de hiszek benne, hogy képes vagyok megbirkózni a feladattal, és olyan frakciót létrehozni, amely nemcsak a játékosok, hanem a szerver adminjai számára is példaértékű lehet.


Szerinted milyen szerepe van a taxinak a szerveren?


A taxis frakció elsődleges feladata, hogy elérhető szolgáltatást nyújtson minden játékos számára. Ez különösen fontos a kezdők számára, akiknek még nincs elég pénzük, hogy autót vegyenek, így el kell vinni őket A-ból B-be. Azoknak is fontos, akiknek nincsen autójuk, lerobbantak, vagy valamilyen okból nem szeretnének autóval menni valahová.



A taxisok azonban nem csak sofőrök; ők lehetnek a város szemei és fülei. Egy jó taxis információkat szerezhet, segíthet a rendfenntartó szerveknek, vagy akár részt vehet titkos küldetésekben. A taxis frakció szerepe tehát sokkal több, mint egyszerű szállítás – aktívan hozzájárulhat a város életéhez és történetéhez is.



Ezért is lenne fontos, hogy egy aktív, jól működő csapatot alakítsunk ki, akik nemcsak a szolgáltatást nyújtják, hanem RP-környezetben is képesek maradandót alkotni.


Miért téged válasszunk?




Úgy érzem, hogy megfelelő időt tudnék tölteni a szerveren, és elég elkötelezett vagyok ahhoz, hogy sikeresen vezessem a frakciót. Türelmes és megértő vagyok másokkal, és mindig készen állok segíteni, ahol csak tudok. Szeretek csapatban dolgozni, és reálisan gondolkodom. Nem vagyok kivételező, és adaptív vagyok a különböző helyzetekhez.



Bár nem bírom, ha valaki nem tartja be a szabályokat, és nem szeretem a flegma viselkedést, hiszem, hogy ezekkel a kihívásokkal is sikeresen meg tudok birkózni, hogy egy erős, összetartó frakciót hozzak létre.


Önéletrajz (IC):


Név: Taylor James

Email: taylorjames@westmta.com
Születési hely, idő: Los Santos, 1994. 08. 17.

Telefonszám: Jelenleg nincs

Cím: Jelenleg nincs

Anya neve: Ismeretlen

Apa neve: Ismeretlen



Magamról: Taylor James vagyok, 30 éves. Anya és apa nélkül nőttem fel, 18 éves koromig intézetben nevelkedtem. Az intézet elhagyása után az építőiparban kezdtem dolgozni, ahol 4 évet töltöttem. Ez idő alatt sikerült egy kis pénzt félretennem, és úgy döntöttem, hogy elhagyom Los Santost. 3 évig különböző helyeken éltem, de sehol sem találtam meg a helyemet, ezért 29 évesen visszatértem Los Santosba. Miután letettem a jogosítványt, elhatároztam, hogy saját személyszállító céget alapítok a városban.



Az építőiparban szerzett tapasztalataim megtanítottak a kemény munkára és a kitartásra, ami most segít abban, hogy egy sikeres vállalkozást hozzak létre. Az üzleti kapcsolataimat folyamatosan bővítem, és célom, hogy a város egyik legmegbízhatóbb taxis cége legyünk.​
 
Utoljára szerkesztve:

iroo

ceo of fórum
Fő Globális Moderátor
TS SModerátor
December 2, 2022
177
236
Karakter
Archie Colon
hi.

Szerintem ezt a pályázatot meglehet csinálni modernebben is.
Amiket most ide leírtál tök jók meg minden csak körülbelül 2015-ben készültek ilyen pályázatok azóta változnak a "trendek" és ezer meg egy megoldás létezik arra hogyan legyen jobb mondjuk egy frakció pályázat.
Hiányolom nagyon a képeket meg az egyedi ötleteket.
Szerintem jelenleg most egy alap taxi frakciót írtál le ami minden szerveren megtalálható.
Ne vedd ezt sértésnek kérlek csak segíteni akarok.

glgl
 
  • Kedvelés
Reactions: Tony

Szabolcs

Újonc
Július 17, 2024
2
1
Karakter
Taylor James
hi.

Szerintem ezt a pályázatot meglehet csinálni modernebben is.
Amiket most ide leírtál tök jók meg minden csak körülbelül 2015-ben készültek ilyen pályázatok azóta változnak a "trendek" és ezer meg egy megoldás létezik arra hogyan legyen jobb mondjuk egy frakció pályázat.
Hiányolom nagyon a képeket meg az egyedi ötleteket.
Szerintem jelenleg most egy alap taxi frakciót írtál le ami minden szerveren megtalálható.
Ne vedd ezt sértésnek kérlek csak segíteni akarok.

glgl
Hali igen ezt jelezték felém és körbe nézve a többi lapot észre vettem hogy ez kevés lesz holnap reggel bővíteni fogom minden képen és egy modernebb lapot össze rakni. És természetesen nem veszem sértésnek mert teljesen jogos amit le írtál
 
  • Kedvelés
Reactions: iroo

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
Szia!

Én a helyedben még jobban megpróbáltam volna kicsit feldobni a frakció pályázatot, még annak ellenére is, hogy a szerkesztettet nézem elsőnek.
Ha más nem, de megfogod kapni esetleg a frakciót, majd a topicjaid véleményem szerint próbáld meg mégjobban feldobni. Akár képekkel, akár formalitásban. Tegyük fel példának, nagyobb vastagabb betűkkel írsz, akár világosabbal egy topicot. Szerintem már szebb a szemnek, és figyelemfelkeltőbb is.

Viszont szerintem ez egy pályázatnak egészen jó lett, nekem egyébként tetszett amiket írtál.

Sok sikert kívánok!
 
  • Kedvelés
Reactions: step and Tony

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elfogadásra került. Várunk téged egy személyes, TeamSpeak 3 szerverünkön (ts.westmta.com) lezajló meghallgatásra. Időponttal kapcsolatban mihamarabb keress fel privát üzenetben.
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Nem sikerült időpontot összeegyeztetni, elutasítva.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.