Minta Tyrone Brown jelentkezési lapja

Balint28

Újonc
Augusztus 27, 2024
6
0
Karakter
Tyrone Brown
aMDEmco.png

Application Form — Agent Trainee



I. SECTION - PERSONAL INFORMATION
[1.1] Teljes név:
[*] Tyrone Brown
[1.2] Születési dátum:
[*] 21/09/2003
[1.3] Születési hely:
[*] Los Santos
[1.4] Állampolgárság(ok):
[*] Amerikai és olasz
[1.5] Lakcím:
[*] Las Venturas, Main St, 53
[1.6] Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal?
[*] IGEN[✓] | NEM [-]
[1.7] Rendelkezik érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[*] IGEN[✓] | NEM [-]
[1.8] E-MAIL cím:
[1.9] Önéletrajz:
Az önéletrajznak legalább tíz összefüggő mondatból kell állnia.
[*] Tyron Brown vagyok, 21 éves afroamerikai fiatal, San Fieróban végeztem a tudományi gimnáziumot, majd a Los Santos Egyetemen diplomáztam detektív szakon. Bár a szakmai tapasztalatom még korlátozott, gyorsan tanulok és jól dolgozom csapatban. Az egyetemi tanulmányaim alatt széleskörű ismereteket szereztem a kriminalisztika és bűnügyi nyomozás terén, amit gyakornoki munkám során is alkalmazhattam. Megfontolt döntéshozó vagyok, aki hatékonyan tud kezelni komplex problémákat és kihívásokat. Kommunikációs készségeimnek köszönhetően könnyen kapcsolatot tudok teremteni és kezelni tudom a közösségi problémákat is. Angol anyanyelvű vagyok, és alapfokú spanyol nyelvtudással rendelkezem. Nagy érdeklődést mutatok a bűnüldözés legújabb technológiai újításai iránt, és szívesen dolgozom olyan projekteken, amelyek hozzájárulnak a közbiztonság javításához. Szabadidőmben kosárlabdázom, futok, és aktívan részt veszek helyi közösségi kezdeményezésekben. Elkötelezett vagyok abban, hogy folyamatosan fejlődjek és hozzájáruljak a közösségem biztonságához.

II. SECTION - LATERAL INFORMATION
[2.1] Miért szeretne az FBI-nál dolgozni?
Válaszát részletezze három darab bő, egész mondatban.
[*] Azért szeretnék az FBI-hoz csatlakozni, hogy megbosszuljam a gyerekkoromban elszenvedett sérelmeket, és felelősségre vonjam azokat, akik bűnözéssel tönkretették a közösségemet. Célom, hogy minden bűnözőt letartóztassak, és megakadályozzam, hogy mások is hasonló sorsra jussanak. Az FBI-tagság egy új lehetőséget jelentene számomra, hogy magasabb szinten harcoljak az igazságért. Ez egy esély, hogy része legyek valami nagyobbnak, és hozzájáruljak a bűnözés elleni harchoz egy erős szervezet tagjaként.
[2.2] Milyen képességekkel és tapasztalattal rendelkezik, amelyek segíthetik az FBI munkáját?
Válaszát részletezze négy darab bő, egész mondatban.
[*] Mivel a gettóból jövök, alaposan ismerem annak működését, és megfigyeltem már más bűnszervezeteket is, ami különösen értékessé teszi a tapasztalataimat. Kiváló elemző készséggel rendelkezem, amely lehetővé teszi az összetett bűnügyi helyzetek gyors és pontos felmérését. Egyetemi tanulmányaim során mélyreható ismereteket szereztem a kriminalisztikai módszerekről és bűnügyi technikákról, különös tekintettel a célhelyre és a helyszínelésre. Szakmai gyakorlatom során közvetlen nyomozati tapasztalatot szereztem, és megtanultam a korszerű technikai eszközök és módszerek hatékony alkalmazását. Erős problémamegoldó készségeim révén képes vagyok gyors és hatékony megoldásokat találni, hogy az FBI céljait a lehető legjobban elérjük.
Válaszát részletezze három darab bő, egész mondatban amennyiben igen..
[*] Nem, soha nem volt büntetőeljárás ellenem indítva. Mindig is kerültem az illegális tevékenységeket
[2.4] Van-e olyan kapcsolata, amely akadályozhatja az FBI munkájában való részvételét?
Amennyiben igen, válaszát részletezze hat darab bő, egész mondatban amennyiben igen..
[*] Nincs olyan kapcsolatom. Minden olyan, vagy hasonló kapcsolatot megszakítottam, abban a pillanatban ahogy elhagytam a gettó területét.

III. SECTION - OUT OF CHARACTER INFORMATION
[3.1] Hogyan szólíthatunk, hány éves vagy?
[*] Bálint, barátoknak Balu és 16 éves vagyok
[3.2] Mióta vagy aktív játékosa a WestMTA közösségének?
[*] Tegnapi nap regisztráltam és azóta játszok(08.27)
[3.3] Mi miatt érzed úgy, hogy a mi köreinkbe szeretnél tartozni?
[*] Mivel érdekes a frakció és tevékenységei, irl is nyomozó szeretnék lenni. Egyébként több szerveren is az első frakcióm rendvédelem volt, ezt megtartanám most is.
[3.4] Hányszor voltál adminjailbe helyezve, illetve kitiltva a szerverről? [KÉP KÖTELEZŐ!]
[3.5] Csatolj a névváltásaidról egy képet!
 
Utoljára szerkesztve:

Tempi

,,Csak az számít, hogy tudd, mit akarsz, és küzdj"
Globális Moderátor
Augusztus 24, 2024
12
13
Karakter
Efrem Morton
Hello! Véleményem szerint nem annyira rossz a lapod, de attól még kiemelnék pár részletet.

  1. Előírt mondat mennyiség a megfelelő formátumban: Elolvastam a lapod és több helyen nincs meg a megfelelő mondat mennyiség, esetleg az előír bősége a mondataidnak ezt míg van időd én javítanám.
  2. A helyesírás: A lapod olvasása során számos helyesírási hibába sikerült belefutnom, a helyesírás véleményem szerint egy szerepjátékhoz pláne egy ilyen ,,kaliberű" frakcióban elengedhetetlen, ha fórumra írsz ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, de mivel szerepjáték során erre nem lesz időd azt javaslom fejleszd kicsit még ezt a készséged.
  3. Hiányos válaszadás, esetekben meg sem válaszolt kérdések: Ebben a pontban szeretnél előbb a lakcímre kitérni, a Federal Bureau of Investigation nem alkalmaz hajléktalanokat. Még nekem sincs ingatlanom, de kitaláltam egy fiktív címet amerikai minta alapján (házszám, utca, városrész pl Downtown, város, állam) ezen felül még volt még más része is a lapnak melyet üresen/alap mintaszerűen hagytál.
  4. Az önéletrajz: Ez utóbbi nem hiba csak személyes megjegyzés! A Los Santos rendvédelmi egyetem túl basic (átlagos, tömeg válasz) én a helyedben mást adtam volna meg, de ez mint mondtam csak a személyes véleményem.
Ezeket a pontokat figyelembe véve ajánlom számodra a lapod javítását míg arra időd van, viszont én a helyesírásodból adódóan jelenleg ezt a lapot nem támogatom, véleményem és eddigi tapasztalataim szerint elég nehéz és nem túl élvezetes helyesírási hibákkal teli szerepjátékot játszani mivel a hibáknak köszönhetően felléphetnek értelmezési problémák, esetleg másféle betűt írsz és akkor már rögtön mást jelent a mondat ami szintén kellemetlenségekhez vezethet.
 

Balint28

Újonc
Augusztus 27, 2024
6
0
Karakter
Tyrone Brown
Hello! Véleményem szerint nem annyira rossz a lapod, de attól még kiemelnék pár részletet.

  1. Előírt mondat mennyiség a megfelelő formátumban: Elolvastam a lapod és több helyen nincs meg a megfelelő mondat mennyiség, esetleg az előír bősége a mondataidnak ezt míg van időd én javítanám.
  2. A helyesírás: A lapod olvasása során számos helyesírási hibába sikerült belefutnom, a helyesírás véleményem szerint egy szerepjátékhoz pláne egy ilyen ,,kaliberű" frakcióban elengedhetetlen, ha fórumra írsz ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, de mivel szerepjáték során erre nem lesz időd azt javaslom fejleszd kicsit még ezt a készséged.
  3. Hiányos válaszadás, esetekben meg sem válaszolt kérdések: Ebben a pontban szeretnél előbb a lakcímre kitérni, a Federal Bureau of Investigation nem alkalmaz hajléktalanokat. Még nekem sincs ingatlanom, de kitaláltam egy fiktív címet amerikai minta alapján (házszám, utca, városrész pl Downtown, város, állam) ezen felül még volt még más része is a lapnak melyet üresen/alap mintaszerűen hagytál.
  4. Az önéletrajz: Ez utóbbi nem hiba csak személyes megjegyzés! A Los Santos rendvédelmi egyetem túl basic (átlagos, tömeg válasz) én a helyedben mást adtam volna meg, de ez mint mondtam csak a személyes véleményem.
Ezeket a pontokat figyelembe véve ajánlom számodra a lapod javítását míg arra időd van, viszont én a helyesírásodból adódóan jelenleg ezt a lapot nem támogatom, véleményem és eddigi tapasztalataim szerint elég nehéz és nem túl élvezetes helyesírási hibákkal teli szerepjátékot játszani mivel a hibáknak köszönhetően felléphetnek értelmezési problémák, esetleg másféle betűt írsz és akkor már rögtön mást jelent a mondat ami szintén kellemetlenségekhez vezethet.
Köszönöm és elfogadom a kiritikákat, teljesen jogosak. A helyesírás részére kitérnék, mivel, ezt leptopon írom, amihez nem vagyok hozzászokva, amint hozzászokok, könyebben fogok írni. Ami a másik tényező, hogy vajdasági magyar vagyok, így erős a gyanúm, hogy vannak dolgok amiket itt helyesírásilag az iskolákban elfogadnak, viszont Magyaroszágon nem. Hibákat rp közben nem szoktam ejteni, vagy csak ritkán, ezt tudnád ha pár órára rp-znénk.
 

Nico

Kittychino
Veterán Globális Moderátor
Január 1, 2023
111
50
Karakter
🇺🇸 Nathan Hayes
Ezt ilyen formában legfeljebb elutasítani tudjuk, ha szeretnél rajta javítani, még itt a lehetőség ma éjjelig.
Egy pár dolog, amit @Tempi említett, de én is észrevettem:
  • A lakcímedet nem adtad meg, enélkül sehol nem tudnak alkalmazni
  • A jogosítványos kérdésre nem adtál választ
  • Az önéletrajz ne az előéletedről szóljon, hanem a tanulmányaidról, munkahelyeidről, tapasztalataidról
  • A minimum mondatszámokat több helyen figyelmen kívül hagytad
  • A névváltásokat bizonyító kép törölve lett, már nem elérhető
 

Balint28

Újonc
Augusztus 27, 2024
6
0
Karakter
Tyrone Brown
Ezt ilyen formában legfeljebb elutasítani tudjuk, ha szeretnél rajta javítani, még itt a lehetőség ma éjjelig.
Egy pár dolog, amit @Tempi említett, de én is észrevettem:
  • A lakcímedet nem adtad meg, enélkül sehol nem tudnak alkalmazni
  • A jogosítványos kérdésre nem adtál választ
  • Az önéletrajz ne az előéletedről szóljon, hanem a tanulmányaidról, munkahelyeidről, tapasztalataidról
  • A minimum mondatszámokat több helyen figyelmen kívül hagytad
  • A névváltásokat bizonyító kép törölve lett, már nem elérhető
Próbáltam kijavítgatni amit észrevettem. Annyi hogy önéletrajzot még sosem írtam, abban nincs tapasztalatom, valamint egy 21 éves karaktert rp-zek, így neki sincs munkaügyileg tapasztalata, ezért is lett az a rész rövidebb. Sajnos ma nem volt időm, ha esetleg adsz holnap időt, akkor kijavítom
 

Nico

Kittychino
Veterán Globális Moderátor
Január 1, 2023
111
50
Karakter
🇺🇸 Nathan Hayes
Próbáltam kijavítgatni amit észrevettem. Annyi hogy önéletrajzot még sosem írtam, abban nincs tapasztalatom, valamint egy 21 éves karaktert rp-zek, így neki sincs munkaügyileg tapasztalata, ezért is lett az a rész rövidebb. Sajnos ma nem volt időm, ha esetleg adsz holnap időt, akkor kijavítom
Szólj, ha elkészültél a javításokkal.
 

Balint28

Újonc
Augusztus 27, 2024
6
0
Karakter
Tyrone Brown
Elvileg kijavítottam és kibővítettem mindent. Pár dolog átírásra került, bővítés céljából, de ezt majd meglátod. Remélem így már megfelel