Totalli ADMIN TGF LAP

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Totalli

Familie ist alles
FőAdmin
Augusztus 22, 2022
48
44
Karakter
Hakim al-Asmar
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< Totalli, 16 >

Mutatkozz be pár mondatban.
< Hát Totalli vagyok már régebb óta követem a szervert és eléggé jónak tűnik. Én egy átlagos fiú vagyok aki szeret GYM-be járni. Eléggé socializálodott ember vagyok, általában jól kijövök az emberekkel. Már egy jó pár éve MTA-zok és hát az évek alatt össze szedtem kellő tapasztalatot Player ként és Adminisztrátór(Admin) ként is. >

Mi az admin feladata?
< Játékosoknak egy akadály mentes játékot nyújtani, azzal hogy szábálszegőket szankciónálja, ha a játék hibázna akkor is segítsen a játékosnak és még több kisseb problémákat megoldása. >

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< 3 pozitív: Kedves vagyok az emberekkel, jól kijövök az emberekkel, türelmes ember vagyok 3 negatív: Hamar feltudok dühödni, ha már idegességem csúcspontján vagyok akkor el szoktam egy-két alpári szót engedni, túl őszinte vagyok az emberekkel szembe. >

Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Időmtől függ de napi 1-4 órát, ez hétvégéken változhat. >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< Városháza(itt tudod kikérni az irataidat és felvenni munkát), Korház(ha valami baleset érne akkor ide tudsz jönni segítségért), Autóbérlő(ha most kezdted a játékot akkor itt tudsz kocsit bérelni hogy majd eljuss a munkahelyedre.) >

Miért pont téged válasszunk?
< Mint fentébb a bemutatkozásomnál is említettem, van már pár év tapasztalatom ebben a szakkőrben és azt gondolom jól fogom majd kezelni a szituációkat amik majd fel fognak bukanni. És hát szeretek embereknek segíteni ennek nincs külön oka, csak büszke vagyok mindig magamra ha tudok valakinek segíteni. >
 
Utoljára szerkesztve:

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
Szia! Örömmel értesítünk, hogy a lapod a vezetőség tetszését elnyerte! Szeretnénk egy szóbeli meghallgatásra hívni. Időponttal keress fel itt fórumon privát üzenetben, vagy discordon privátban.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.