Tompa Chat fejlesztési ötlethalmaza.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Tompaaa

Roadman
Július 7, 2023
21
20
Karakter
Thomas Dawidson
-chat-
Ezek majdnem egyik szerveren sincsen és én sem értem miért...

1. Say-be me lehetőség. Ez annyiba lenne megoldva hogy a játékos chaten kettő csillag között átszínezve cselekvést lehet írni.

Példa: Szia, rég láttalak! *Meglepődött hangsúllyal*

2. DT parancs.

Ez egy /megpróbál csak történésbe. / jellen elválasztott információk között 50-50 % hogy melyik lesz.

PL: **Kését hozzányomja XY torkához

/dt : Elkezd vérezni/nem

3. /to (id) parancs.

Olyan RolePlay szituációkba amikor többen vannak és csevegés történik életmentő tud lenni.

PL: XY mondja YX felé: chat szöveg

4. /low parancs // lowto

Normál beszédnél hallkabb de suttogásnál nagyobb rádiuszba és sokszor RP-sebb mintha suttognál össze-vissza.

PL: xy mondja hallkan: kezd veszélyes lenni a helyzet.

5. /lang parancs.

Ha más nemzetiségűt RP anyanyelvi RP-vel / egy maffiába vagy ahol elég gyakran beszélsz így és már herótot kapsz hogy zárójelbe írod hogy PL (német). Erre nyújtana megoldást.

PL /lang japán paranccsal beállítod a nyelved és a PL N betű lenyomásával japánul írsz a chatbe úgy hogy PL yx mondja [JP]: Szia!

6. PM mindenkinek!

Ha esetleg a jövőbe bekerül egy report rendszer akkor mindenki PM-elhetne mindenkinek ha esetleg valami olyan lenne hogy máshol van. Nem lenne belőle semmi baj.

7. Chaten lévő console szerű időmutatás.

Simán egy beállítható beállítás hogy mutassa hogy a chatbe író mikor írta le azt a bizonyos dolgot.

[21:22] XY mondja: Szöveg.
 

onesail

Újonc
Very Important Person
Augusztus 21, 2022
12
10
Karakter
Mazhar Akonoki
a lang parancs szerintem felesleges, a többit támogatom, a megpróbál /do-val pedig szerintem felesleges, mivel úgy nagyon erőltetett lenne az RP.
 

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
a lang parancs szerintem felesleges, a többit támogatom, a megpróbál /do-val pedig szerintem felesleges, mivel úgy nagyon erőltetett lenne az RP.
a /dt parancsot volt szerencsém máshol használni élesbe. Sokkal színesebb RP-t lehet csinálni, jobb mint a /megprobal. Nyilván nem lenne kötelező ezt használni, de aki szeretné és olyan helyzetbe van nyúlhatna ilyen lehetőséghez is.
 
  • Imádom
Reactions: onesail
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.