Tomcsa jelentkezése adminisztrátornak

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Tomcsa

Újonc
SzerverAdmin
Február 27, 2024
2
0
Karakter
William Fernando
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< Tomcsa a nevem, 17 éves vagyok. >

Mutatkozz be pár mondatban.
< Sziasztok, Zsoltinak hívnak, de Tomcsa a becenevem amit használok.17 éves vagyok és pilóta szeretnék lenni a jövőben. A mindennapjaimat legfőképpen tanulással töltöm, illetve szabadidőmben edzőterembe járok, kocsikázok és játszom. Az MTA világába már 8 éve cseppentem bele, mindössze 9 évesen és RP-zni is akkor kezdtem el.Nagyon megtetszett, mivel itt megvalósíthatom olyan terveimet is amelyek kicsit elrugaszkodottak a valóságtól. A szervereken ahol játszottam nagyban vállaltam szerepet az admincsapatban is, hiszen úgymond ez egy cél számomra minden szerveren.>

Kitiltásaid, admin jail-ek, névváltások (UCP-ből kép)
< >

Mi az admin feladata?
< Az adminisztrátor feladata elsősorban a szerverszabályok betarttatása, illetve a játékosokkal való interakció(nekik való segítés esetleges kérdéseikben) és a megfelelő játékélmény biztosítása számukra azzal, hogy kiszűrik azokat a playereket akik nem alkalmasak a roleplayre. Továbbá nagyon fontos feladatnak tartom az admincsapatban való aktív részvételt, gondolok itt a beszélgetésre az admintársakkal és kölcsönösen segíteni egymásnak. >

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< Pozitív: Segítőkész, türelmes, tapasztalt.
Negatív: Néha forrófejűnek, féltékenynek tartom magam, illetve előfordul olyan is, hogy túl sokat beszélek. >


Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Napi 2-3 órát hétköznap. >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< Városháza: A szerver egyik legfontosabb helyszíne, hiszen itt lehet munkát vállalni, amivel megfelelő alaptőkét szerezhet magának a játékos a szerveren való élete elkezdéséhez, illetve itt tud kiváltani olyan iratokat amik elengedhetetlenek a legális élethez.
Kórház: Ha esetleg sérülést szenvedett egy játékos, ide kell jönnie, hogy ellássák és gondtalanul folytathassa életét.
Szerelőtelep: Mindenki járt már úgy, hogy balesetet szenvedett, esetleg egy kis koccanás részese volt. Azért, hogy az autója rendeltetésszerűen működjön ide kell jönnie, hogy ez teljesüljön.
>


Miért pont téged válasszunk?
< Azért gondolom magamat a megfelelő embernek a posztra mivel nagy tapasztalattal rendelkezem, megfordultam Magyarország legnagyobb RP szerverein magasabb pozícióban is.Továbbá jó kommunikációs készséggel rendelkezem, aktív és céltudatos vagyok, hiszen ha valamit a fejembe veszek akkor azt meg is valósítom az esetek nagy részében.Elkötelezettnek tartom magam és mindig teljesítem az elvárásokat, legalábbis megpróbálok mindent megtenni azért, hogy ez sikerüljön. >
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia, Tomcsa!

A vezetőség átolvasta jelentkezésed, és közös megegyezés alapján a jelentkezés elfogadásra került. Szeretnénk téged meginvitálni egy személyes, TeamSpeak 3-on (ts.westmta.com) történő szóbeli meghallgatásra.

Személyes megjegyzés: Keress fel discord, vagy fórum privát üzenetben a fent említett beszélgetés időpontja végett.
 
  • Imádom
Reactions: Tomcsa

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Meghallgatáson megfelelt, felvéve.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.