Tamas jelentkezése.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Tamas

Újonc
Augusztus 24, 2024
2
1
Karakter
Aaron Gonzalez
image.png


Jelentkezési lap:

Neved (Valós + InGame):

<Tamás,Aaron Gonzalez>

Életkorod:
<16>

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kitiltva, a szerverről? (UCP képet mellékelj!)
<Még nem voltam. https://imgur.com/61m8WKH>

Hány játszott perccel rendelkezel? (UCP képet mellékelj!)
<jelenleg 0 percem van.>

Miért szeretnél Adminsegéd lenni?
<Segíteni szeretnék a játékosoknak segíteni idővel magasabb rangra lépni, szeretnék kibontakozni, tudásom maximálisra fejleszteni.>

Mi az Adminsegéd feladata?
<Segíteni a játékosoknak, a kisebb nagyobb kérdéseikre választ adni ezzel segítve az adminok feladatát.>

Miért pont téged válasszunk, miben különbözöl a többi jelentkezőtől?
<Sziasztok igazából annyiban tartom magam másnak hogy elég sok szerveren voltam már adminisztrátor kisebb nagyobb rangba, voltam kisebb nagyon szervereken adminsegéd és itt is kiszeretném próbálni magamat!>

Írj három-három darab pozitív illetve negatív tulajdonságot magadról.
<Kedves vagyok,segítőkész, megértő. Olykor elengedem a szavaimat, Kissé egoista vagyok, Néha flegma vagyok.>

Szeretnél későbbiekben Adminisztrátor lenni?
Amennyiben igen, miért?

<Igen, amennyiben időm engedi.>

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, ebből mennyit volnál hajlandó az Adminsegéd feladatok ellátására fordítani?
<3-4 órát simán tudnák fordítani a szerveren a feladatomra! >

Mit mutatnál be a szerveren egy kezdő játékosnak? (Legalább 3 helyszínt írj, válaszodat indokold.)
<Városháza, és miért is pont a városházát? leginkább ha egy játékos feljön, a legelső lépés amit meg kell tennie hogy kivált egy érvényes személy igazolvány. A másodiknak az autókert szánnám és miért is? mivel ha egy kezdő játékos játszik a szerveren már egy ideje akkor lesz annyi pénze hogy tudjon vásárolni egy autót. Harmadiknak meg a Kórház-t mutatnám és hogy miért is? Annak az esélye hogy valaki megsérül elég nagy, és ellátást kérni meg a Kórháznál tudnak. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Kedvelés
Reactions: Animalcodon

Alberto

Never Say Never
SzerverAdmin
Január 6, 2023
74
40
Karakter
Aiden Hasani
Szia, kicsit kibővíthetnéd a jelentkezésedet, keveslem kicsit a dolgokat, főleg a feladatos részeket!
 

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia Tamás, UCP-ről légyszives mellékelj képet, amennyiben ez nem történik meg a lapod elutasításra fog kerülni.

Várom a módosítást.
 

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia, Tamás

Lapodat elolvastam, keress fel légyszives itt fórumon privát üzenetben, illetve vagy discordon TeamSpeak meghallgatással kapcsolatosan!
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.