Sons of the Devil

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Muri

Újonc
Augusztus 19, 2024
1
1
Karakter
Jose Forneti
Történetünk: 1970-ben született Troy Forneti aki elégé elszánt lett a bünőzés amerikájában. Szegény volt és mivel kellet a pénz elkezdett az éjszakába dolgozni és hamar belecsöppent a "fekete" dolgokba. Egyik napról a másikra egy Tony nevű ember befogadta köreibe azzal a szándékkal amit akkor Troy még nem tudott hogy a társa legyen a drog és fegyver kereskedében. Troyt hamar elkezdte érdekelni a könnyű pénz keresési lehetőség , elöször Tony adóssaitól hajtott be pént majd később ő felügyelte és papirozta az illegállis fegyver illetve drog eladásokat . Tony megbizott Troyban igy a drog bizniszt teljes mértékben átadta Troy felügyelete és irányítása alá és a pénz 80%- át is neki adta. Troy közben megismerkedett egy lányal akivel nagyon szereték egymást most 1988-ban járunk amikor Troy csupán csak 18 - éves . A lánnyal összeházasodnak és születik egy fiú gyermekük Jose . Nevelgetik és Troy közben viszi a bizniszt is ami kinőtte magát . Megbeszélik Tonyval hogy elég volt kiszállnak de csinálnak egy utolsó üzletet amiből életük hátra lévő részében megtudnak élni . Foyltatodik ez az egész még 4 hosszú évig és végre megjött az a bizonyos " utolsó " üzlet. 1992- ben járunk a megbeszéltek alapján egy régi gyár épületben tartják a megbeszélést és ott lesz 1000 kiló heroin és 1000 kiló kokain iletve ennek ára 350millió dollár . Minden rendben haladt de egy váratlan pillanatban megjelent a rendőrség és tűzpárbaj vette kezdetét Tonyt lábon lőték és lassan tudott menekülni egy rendőr leakarta lőni de ekkor Troy a golyó ellé ugrott és sziven találták utólsó szavai azzok voltak " Tony vigyáz a fiamra úgy ahogy mi vigyáztunk egymásra" . Troy meghalt és Jose édesanya elhagyta őt így Tonyval maradt a fiú. Az évek alatt Tony megtanitott mindent a fiúnak amit tudni kellet ehez az átkozott szakmához . Telt múlt az idő és Jose 36 éves lett de Tony sajnos meghalt , életében soha nem engedte Josenak hogy illegállis dolgokba keveredjen . Jose a sok dolog tudtán amit átadott neki apja barátja San Andreasba ment és elkezdte felépiteni Sons Of the Devil nevű szervezetét.

Miért mi lennénk a jók?: Én Muri vagyok 18 éves , 5 éve rpzem mint Gta5 és Mta szervereken. Ez idő alatt sok frakcióban és szerveren megfordultam és teljes mértékben tisztában vagyok ennek komolyságával és felelőséggével. Összeszedett frakicó lenne nem hagynám hogy csak a daráról szóljon a frakció élete nem "dara " frakció lenénk . Emelett a szerver életében is színes rpkkel és vicces pillanatokkal gazdagitanánk a mindennapokat . Éret vagyok nem csak beszélek ha nem cselekszem is .


Tervek: Szereténk sok színes rpt és pillanatot kialakitani és nem szeretnénk frakciók közötti fölösleges bonyodalmakat , háborúkat . Szeretnénk kereskedni pl: drog és fegyver iletve a szerver lehetőségeihez képest mindent kipróbálni .


U.I: Nagyon szépen köszönöm ha ezt elolvassátok és megnézitek, lehet túl egyszerűnek tünik de tömör ha gondoljátok egy ts vagy dc beszélgetésben is benne vagyok hogy ott is érezétek hogy nem viccből szeretném vezetni ezt a frakciót. További szép estét sziasztok!
 
  • Haha
Reactions: Aporr

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elutasításra került.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.