Reckful jelentkezése.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Reckful

Újonc
November 24, 2022
2
3
Karakter
Dexter Schauer
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< Szabó Viktor vagyok és 33. évemet taposom. >

Mutatkozz be pár mondatban.
< Szabó Viktor vagyok 33 esztendős informatika tanár. Pécsett születtem és minden fontosabb iskolát itt végeztem el. Jelenleg általános iskolában tanitok 3 éve, mellette van időm a családra és a barátokra egyaránt. Feleségemmel és két kislányommal tengetem minden napjaimat. Testvérem sajnos egy sincs ezért egyke lettem, de van 6 unoka tesóm akiket nagyon szeretek. Barátságos természetű vagyok. Sok barátnőm/fiú barátaim is vannak, és nagyon szeretek velük beszélgetni stb. Van egyetlen egy legjobb barátnőm akit nagyon bírok , mert már szinte testvéremként tekintek rá. Vannak kedvenc hobbijaim: Kosarazás, Ping pong, Tenisz, Tollas, edzés. Edzeni heti 3 alkalommal járok, nehéz munka után lemenni, de kell a nyári bodykit ugyebár. Kíválóan tudok csapatban dolgozni a tiszteletet megadom másoknak és ha valami nem úgy van ahogy azt én szeretném, akkor elfogadom és nem kezdek el balhézni miatta. Tavaly vettem egy Barn Find autót, azóta építgetem naponta mindig csinálok valamit rajta vagy veszek hozzá cuccokat. >

Mi az admin feladata?
< Adminisztrátor feladata főként a játékosok segítése illetve a szabályszegőkkel szemben való intézkedés. Beletartozik a feladatai közé : szabályzat betartatása illetve, jogkörében lévő leírtak elvégzése. Folyamatosan kommunikál a játékos közösséggel és próbálja a legprecízebben megoldani az adott problémát amivel szembesülhet. Lehetőség szerint olyan választ próbál adni az adott személynek, amely könnyen értelmezhető. Lehető leggyorsabban és legösszeszedettebben válaszol. Illetőlegesen a nagyobb beosztásban lévő személyekkel közli az adott problémát ha ő nem tudja megoldani. >

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< + Türelmes, tisztelettudó, csapatjátékos.... - Szigorú, káromkodom, elég sokat, makacs. >

Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Naponta 2-3 órát. >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
<
1. Városháza: Itt tudja az alapvető iratait kiváltani, és a neki tetsző munkát felvenni.
2. Autósiskola Itt tudja a játékos a jogosítványát megcsináltatni. A jogosítvány elkészítése közben a gyakorlati vizsga alatt pedig megtapasztalhatja, hogy melyik útszakaszon mi a megengedett sebességkorlát, és megtapasztalhatja a játékosok vezetési stílusát.
3. Pláza Itt tudják a nekik tetsző ruhát felvenni. Ételt, Italt vásárolni. Elektronikai eszközeiket megvásárolni. Esetleg kaszinózni vagy pedig ha éppen vetítés van akkor Mozifilmet megtekinteni. Egy szóval itt megtalálnak minden olyan dolgot amire szükségük lehet késöbb.
>


Miért pont téged válasszunk?
< Teljes mértékben nem vagyok semmivel sem jobb mint mások. Szeretnék a saját tudásommal és elhívatottságommal megmutatni azt, hogy megállnám a helyem itt. Őszintén megvallva még nem volt ilyen lehetőség, hogy efelé "munkakőrbe" jelentkezzek, de szeretnék fejlődni, új ismeretekkel szert tenni. Azt érzem teljes mértékben, hogy nekem még van hova fejlődni ahhoz ki merjen bármilyen szóban azt mondani : "Jobb vagyok". Szerintem nincs olyan ember, hogy jobb csak az adott "folyamathoz" nagyobb tudással rendelkezik. Mindenki követ el hibákat attól függetlenül mennyi időt töltött el. Emberek vagyunk és hibázunk, hibákból pedig tanulhatunk. Hibák ahhoz szükségesek, hogy az ember saját bőrén tapasztalja meg a dolgokat. Beismerjük, hogy hibáztunk ehhez szükséges magunk önismerete. >
 
  • Wow
Reactions: Darki

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Az én tetszésemet elnyerte a lapod, meggyőző vagy. Sok sikert a felvételhez!
 

Bence58

Fórum betyár
Tulajdonos
Augusztus 21, 2022
376
182
Szia! Örömmel értesítünk, hogy a lapod a vezetőség tetszését elnyerte! Szeretnénk egy szóbeli meghallgatásra hívni. Időponttal keress fel itt fórumon privát üzenetben, vagy discordon privátban.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.