Pufi jelentkezése adminisztrátornak.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Pufi

Barangoló
SzerverAdmin
Március 3, 2024
21
20
Pécs
Karakter
Kayden Bradford
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< Dominik, becenevem Pufi, 17 éves vagyok. >

Mutatkozz be pár mondatban.
< Sziasztok! Dominik vagyok, azaz Pufi. Baranya megyében élek, 17 éves vagyok, nyáron töltöm a 18-at. Vasúton dolgozok és tanulok is, mint mozdonyszerelő. Nagy rajongója vagyok az autóknak, a történelemnek, az űrutazásnak és természetesen a vasútnak. Az MTA világába elég régen csöppentem bele, konkrétan nem tudom mikor, de legalább 5 éve. Kezdésnek kisebb szervereken játszottam, megjártam a Flymta-t, Hungary Life Mta-t, illetve a Seemta-t is. Elég sok tapasztalatot szereztem ezidő alatt, de soha nem jelentkeztem sehova adminisztrátornak, se adminsegédnek. A hobbik amiket űzök jelenleg a Karate, de régen 3-4 éven keresztül fociztam is. >

Kitiltásaid, admin jail-ek, névváltások (UCP-ből kép)
< A szerveren még nem játszottam. >

Mi az admin feladata?
< Az admin feladata mindenképpen a játékosok segítése, a szerver megismertetése amennyiben ez szükséges, és az ügyek helyes elbírálása. Az adminnak mindig szem előtt kell tartania hogy a játékos élménye minél jobb lehessen, és segítse amiben csak bírja. Mindig fontos hogy helyesen és fair módon járjon el egy admin az ügy alatt, mindkét felet meghallgassa és úgy bíráljon csak. >

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< A pozitív tulajdonságaim lehet a barátságos, segítőkész és a megfontolt. Negatív tulajdonságaim inkább a beszédes/bőbeszédű, gyakran nem tudom hol az állj. Ezt értem úgy, hogyha poénkodás van, vagy ilyesmi, néha nem tudok megállni. Gyakran van hogy féltékeny vagyok másokra, akiknek több/jobb van, ezt igyekszem nem kimutatni, de megesik hogy nem sikerül sajnos. A 3. negatív tulajdonságom talán az, hogy néha elfelejtek dolgokat, ez gyakran azért van, mert külső tényezők elfelejtetik velem a dolgokat, igyekszem természetesen ezt kiküszöbölni, amennyiben ez lehetséges. >

Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Nos, hétköznaponként 3-4-5 óra is esetleg. Hétvégén amennyi csak szükséges, hétvégéken teljesen szabad vagyok. >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< Elsősorban a Városháza - Itt tud minden játékon munkát felvenni, igazolványait kiváltani, adásvételi szerződést vásárolni, és ingatlanjait bejelenteni. A városháza egy fontos része minden szervernek, mivel minden játékosnak általában az első állomása mindig ez lesz. Amennyiben egy adott munka nem tetszik a játékosnak, felmondhatja az adott munkát, és szabadon kipróbálhat egy másikat. Másodszor a Bank - Itt tudsz számlát nyitni, amire a keményen megkeresett pénzedett berakhatod, hogyha kamatoztatni szeretnéd, ezzel mégtöbb pénzt kereshetsz. Pénzt is letudsz venni, amennyiben az álomautódat, vagy álomházadat megvennéd, vagy esetleg ételt, italt, bármi mást vásárolnál. Ez is gyakori megállóhely a játékosoknak, mivel a legtöbb pénzügyi dolgait itt tudják megoldani. És végül harmadjára az Autókereskedés - Ez a helyszín ahol megveheted életed első autóját. Egy nagyon fontos helyszín a játékosoknak. Amennyiben megszerezted a kellő mennyiségű pénzt, itt veheted meg az első autódat. Nagy segítség az első autó, nem kell hívnod már taxit, nem kell futnod, hiszen végre van egy autód. >

Miért pont téged válasszunk?
< Elég sok tapasztalattal rendelkezek, sok szervert megjártam már, sok admint megismertem, akiktől tanulhattam és tippeket hallhattam a megfelelő adminisztrátor munkájárol. Tudom milyen érzés kezdőnek lenni, vagy egy átlag játékosnak, és tudom milyen jó érzés ha segítenek neked. Szeretném végre kipróbálni a másik oldalt is, milyen érzés másoknak segíteni, kis örömöt okozni. Általában elérhető vagyok mindig, legalább discordon, de amikor a szerveren vagyok, akkor főleg. Az aktivitásommal szerintem nem lesz probléma, amikor kellek, ott vagyok ahol kell lennem. Szeretnék végre én is segíteni másoknak, érezni azt hogy segíthettem valakinek, hogy jobb játékélménye lehessen. >
 
  • Kedvelés
Reactions: Milan02 and Zalán

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia, Pufi.

"...gyakran nem tudom hol az állj."

Mire gondolsz ez alatt, kifejtenéd egy kicsit kérlek?
 

Pufi

Barangoló
SzerverAdmin
Március 3, 2024
21
20
Pécs
Karakter
Kayden Bradford
Szia, Pufi.

"...gyakran nem tudom hol az állj."

Mire gondolsz ez alatt, kifejtenéd egy kicsit kérlek?
Szia! Nagyon egyszerűen megfogalmazva, tegyük fel hogy elkezd valaki poénkodni, a poénkodás megszűník de én még folytatom. Ilyesmire gondolok.
 

Alberto

Never Say Never
SzerverAdmin
Január 6, 2023
74
40
Karakter
Aiden Hasani
Hali, nem lett rossz lap, a szerver neveket szerintem vedd ki mert az nem nagyon illik ide, illetve mondtad hogy nem voltál admin, de van tapasztalatod, csak annyit tudsz amit mondtak neked más adminok, az nem tapasztalat.
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Nem egy pozitívum, de megnézzük mit is tudsz.

Keress fel fórumon vagy discordon a meghallgatással kapcsolatban, elfogadva.
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Meghallgatáson bizonyított, felvéve.
 
  • Imádom
Reactions: Pufi
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.