Protect and Serve

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Pufi

Barangoló
SzerverAdmin
Március 3, 2024
21
20
Pécs
Karakter
Kayden Bradford
Protect and Serve
The start of the LSPD. 1869-ban alapított, bűnűldőzési szerv, amely a megnővekedett bünőzés miatt alakult meg. Kezdésnek a Los Santosi Sheriff hivatal alá tartózott, az ő munkájukat segítette, azonban nem sokkal később egyedülálló szerv lett. Kezdésnek körübelül 70 állományi tagot foglalkoztattak, ezek a számok a mai napra elérték a több mint 20.000 főt. Ebből több mint 7.000 rendőr teljesít szolgálatot a mai napig. 1965-ben a túlzott illegális szervezetek miatt, szükség volt egy jól képzett, mozgosítható fegyveres alosztályra, ekkor alapították meg a SWAT alosztályt is, mint a kommandósok. Több mint 6 ezer autóval, és több mint 20 helikopterrel rendelkezik a szerv, ezeket használják is nap mint nap. A mai napra több mint 1300km2 területet fed le az LSPD, ezen területeket védik, és őrzik. Székhelye Los Santos városában található. Több mint 4 millió embert védenek, és őríznek.

Ranks of the LSPD.
Academy trainee - Ezen a rangon lévő tagoknak egy dolga van, a tanulás. Ők az akadémián tanuló rendőrők, akik miután sikeresen elvégezték az akadémiát, megkezdhetik a munkájukat mint teljeskörű rendőrtiszt.

Police Officer I-III
7uVSW2R.png
- Legalább 4 év rendőri munka szükséges hogy elérjék ezt a rendfokozatot. Azok a rendőrtisztek akik elérték ezt a beosztást, tovább mehetnek Sergeant I rendfokozatra. (Vizsga szükséges hozzá)


Sergeant I
Vqf6tQa.png
- Ezen a rangon lévő rendőrtisztek, már több mint 4 éve teljesítenek szolgálatot, lehetőségük van továbblépni Sergeant II rendfokozatba. Közvetlen elöljárója az alatti lévő rendőrtiszteknek. Ő osztja ki a napi feladatokat.


Sergeant II
XzAeS7j.png
- Legalább 2 év szolgálati idő után lehetőség nyílik azoknak a személyeknek akik rendelkeznek a megfelelő iskolai végzetséggel feljebb lépésre.

Lieutenant I–II
DvGIhfH.png
- A hadnagyi feladatok általában adminisztratív jellegűek. Részt vesznek az értekezleteken, és a parancsnoki egységükkel kapcsolatos különböző bizottságokban tevékenykednek. Feladatuk továbbiakban akár a költségvetés elkészítése, az ellátmányok karbantartása, valamint a megfelelő munkahely biztosítása. A kapitány távollétében át is vehetik az irányítást, ha engedélyt kapnak rá.

Police Captain
2NRhoZ4.png
- A rendőrkapitányok az osztályon belül meghatározott részlegeket irányítanak. Irányítják a munkát, és írásos beszámolókkal értékelik csapatuk teljesítményét. A kapitányok felelősek azért is, hogy megbizonyosodjanak arról, hogy a tisztek és a nyomozók betartják-e az osztály szabályzatait és előírásait. Civil személyzetet is alkalmazhatnak a részlegükön belüli munkára.

Deputy Chief
WdTdmOP.png
- A következő a Parancsnok-helyettes , aki az iroda parancsnokaként szolgálhat olyan tevékenységekben, mint a járőrözés, a nyomozás vagy a támogatás. Nagyobb nagyvárosi területeken, például Los Santosban, a Parancsnok-helyettest főtisztek is segíthetik.

Chief of Police
hKiSEUF.png
- A rendőrfőkapitány az osztály legmagasabb rangú tisztje. A rendőrfőkapitány irányítja a rendőrkapitányságot, és felelős az osztályon belüli hatékony működésért.



The Academic application process
SlGQ10p.jpeg
Elsősorban a legfontosabb, az akadémiára való jelentkezés, ezt a rendőrség hírdeti is a városban, több helyen. ((Fórum)) Az akadémiához szükséges egészségügyi vizsgálatokat a rendőrség biztosítja és elvégzi. A jelentkezéshez ezenfelül szükséges érvényes Személyi okmányok. (Jogosítvány, személyi igazolvány)Sikeres orvosi vizsgálat után, szükséges egy tesztet kitölteni, amire maximum 30 percük áll rendelkezésre. Ennek a tesztnek a lényege, hogy felmérjék a jelentkező jelenlegi tudását, mentális állapotát. A teszt kitöltése után, az akadémiában erre kirendelt személyek átellenőrzik, és kiértékelik. Amennyiben sikeresen felvételt nyertek az akadémiára, megkezdhetik a képzésüket, tanulmányaikat. Az akadémia során megtanulhatják a megfelelő fegyverhasználatot, alap fogalmakat, rádiózás alapelveit, rádiófóniákat, illetve a Mobil Digital Computer (MDC) használatát. Megtanulják az akadémisták, a helyes bilincs használatot, lefegyverzést, illetve a szakszerű előállítást. Az akadémia kiképzési területén, megtanulják a megfelelő taktikákat, műveleti területek lezárását, védelmét. Részt fognak venni vezetéstechnikai képzéseken, tréningeken.


Sub-Units:



- Special Weapons And Tactics

A SWAT egységeket általában a „nagy kockázatú helyzetek” megoldására képezik ki, szerelik fel és vetik be, mivel a közrendőrök nem rendelkeznek olyan jellegű kiképzéssel illetve fegyverzettel, hogy nagy veszteségek elkerülése nélkül tudjanak teljesíteni egy lövöldözésben, razziában vagy túszejtéseken. A SWAT egységek olyan speciális fegyverekkel és felszerelésekkel vannak felszerelve, amelyeket általában nem adnak ki rendes rendőri egységek számára, mint például automata lőfegyverek, nagy kaliberű mesterlövész puskák, kábítógránátok, testpáncélok, ballisztikus pajzsok, éjjellátó eszközök és páncélozott járművek. A SWAT egységeket gyakran olyan speciális taktikákra képezik ki, mint a közelharc, az ajtótörés, a válságtárgyalások és az eszkaláció enyhítése.
lYHZkdt.jpeg




- Detective Unit


A rendőrnyomozókat általában egy speciális alakulathoz osztják be, például kábítószerekkel vagy rablással foglalkozó alosztályhoz. Egyes osztályokon, például az LSPD-nél, a nyomozók az egyetlen felesküdött tisztek, akik üzleti öltözéket vagy utcai ruhát viselnek a kiadott egyenruha helyett. Használhatják álcázott megjelenésüket, hogy beolvadjanak a tömegbe, és megelőzzék a bűncselekményeket, mielőtt azok megtörténnének.
Document




Terveink a frakcióval:

- Egy olyan frakciót akarunk létrehozni, ami kellően aktív és megbízható. Illetve érett a feladatokhoz.



- Célunk bemutatni a modernkori Amerikai rendőrséget, annak a legfontosabb részeit.



- Minél több RP-t szeretnénk nyújtani a játékosbázisnak, megmutatni milyen rendőrt RP-zni.



- Minél tovább szeretnénk vezetni a frakciót, úgy mint a lapot, úgy a frakció vezetését is komolyan gondoljuk, szeretnénk a legjobbat nyújtani.




Engedjetek meg egy kis bemutatkozást tőlünk.

Pufi (Főleader): Sziasztok! Dominik vagyok, azaz Pufi. A WestMta adminisztrátora vagyok, mindenkinek a barátja. Jelenleg 18 éves vagyok, és Pécsen lakom. Vasúton dolgozok, és itt tanulóm is a szakmámat. Mindig is érdekelt a rendőrség világa, ha a valóságban nem is megyek rendőrnek, itt hátha sikerül. Szeretem a történelmet, és az autókat is. Sok filmet és sorozatot is szoktam nézni naponta, de emellett kellően elérhető is vagyok mindig, legalább discordon. Érdekel a Japán kúltúra, és a szamuráj kora is. Gyakran olvasok ezzel kapcsolatban. Bárki aki kíváncsi még valamire, úgyis felkeres.



Jordan (Al-Leader): Sziasztok Jordan-nak hívnak 25 éves közönséges srác vagyok, szabadidőmben általában itt szoktam ülni a gép előtt illetve különféle testedzéseket végzek. Itt jönne az a rész amikor mondok magamról jó és rossz tulajdonságot, de rosszat nem tudok mondani mivel az mindig relatív hogy kinek mi a rossz, de amit talán mondani tudnék hogy olykor hirtelenharagú vagyok, a jó tulajdonságomnak meg azt tudnám kiemelni hogy barátságos személynek tartom magam. Az MTA-val 2015-ben ismerkedtem meg ekkor még fun szerverekre jártam fel java részt. Az első RP szerverem a SeeMTA V2- volt amire 2017-ben regisztráltam, itt játszottam egészen 2022-ig kisebb nagyobb kihagyásokkal. A V2 szerverén megfordultam minden frakcióban illetve volt szerencsém adminisztrátorként is kipróbálni magamat. Leaderi pozíciót nem töltöttem még be egyszer sem, de szerintem rendelkezek már kellő tapasztalattal ahhoz hogy el tudjam végezni ezt a feladatott, és a korom is elég talán a feladathoz.


40546.jpg















 
Utoljára szerkesztve:

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elfogadásra került. Várunk téged egy személyes, TeamSpeak 3 szerverünkön (ts.westmta.com) lezajló meghallgatásra.
 
  • Imádom
Reactions: Jordan99 and Pufi
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.