Pár ötlet

kaden

Újonc
December 23, 2023
2
0
Karakter
Kaden Norman
InGame neved:
Norman Hasani

Ötleted:
Ezek az Ötletek a playerek megtartása érdekében/reményében írnám hátha többen jönnének rpzni


1:Több meló behozása pl Áruszállító,Kamionos,Pizza készítő
2:Hobbi behozása pl:Horgászat
3:A civilek tudjanak ATM et fúrni úgy hogy ne keljen hozzá Illegálos és a rendőrségnek is legyen mit csinálnia most van egy Szabály ugye hogy civil és részt vehet ATM rabláson de azt nem tudom el tudja e kezdeni(Civilként csak akkor vehetsz részt ATM rabláson, ha a karaktered számára nem karakteridegen cselekedet a nagyszabású illegális akciókon történő részvétel.)

Ezeken felül a víz nagyon gyorsan fogy
Megjegyzés:
Ha már lenne horgászás akkor lehetne horgászversenyt tartani vagy esetleg ki fog ki több halat pl 2024:09.03 és 2024.09.05 közötti időben
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
A harmadik pont nem lesz megvalósítva belátható időn belül, lehetséges az is, hogy soha. A szabályzat ezt a pontját én írtam, és javasoltam. Nem a javaslattal van a gond, alapjáraton én reálisnak tartom, hogy egy megfelelő előélettel rendelkező civil raboljon ATM-et, még úgy is, hogy C2 robbanóanyag szükséges hozzá, hiszen LA-ről van szó, bármi lehetséges, viszont az MTA közösség végett muszáj limitálni a script megkezdését illegális frakciók számára.