[P-02] Jackson Morales - Jelentkezési Formanyomtatványa

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Brownie

Újonc
SzerverAdmin
Augusztus 15, 2024
4
0
Karakter
Jackson Morales

human-resources-2.png)


IC SZEKCIÓ

SZEMÉLYES ADATOK
Teljes név: Jackson Morales
Születési név: Jackson Morales
Anyja neve: Marie Andreson
Születési hely és idő: Los Santos 1989.10.18
Állampolgárság: Amerikai
Nem: Férfi [X] Nő []
Etnikum: Roma


DOKUMENTUMOK
Motivációs levél (3-4 mondat, amiért szeretné a válaszott pozíciót): Azért szeretném ezt az állást, mivel meg szeretném mutatni, hogy mire vagyok képes. Szeretek az embereken segíteni, illetve érdekelt az anatómia is. Munkámmal szeretnék hasznos tagja lenni a városnak, és szeretném a maximumot kihozni magamból. Ezt nem egy munkaként, hanem hivatásként csinálnám.
Önéletrajz (6-7 összefüggő mondat): Jackson Morales a becses nevem, 1989.10.18-án születtem Los Santosban. Elvégeztem a 8 általánost, amikor rájöttem, hogy valami különleges szakmát akarok csinálni. Elvégeztem egy egészségügyi Technikumot, majd elmentem az Orvosi Tudomány Egyetemre, hogy később orvos lehessen belőlem. Rendelkezem egy diplomával, és jelenleg is a doktori címért tanulok. Emelt szinten beszélek angolul. Eddigi munkahelyeim nem nagyon voltak, ápoló voltam egy kis falusi kórházban, de egy tűz miatt elvesztettem az állásom.
Személyigazolvány száma: ID-KZRW160
Jogosítvány száma (amennyiben nem rendelkezik jogosítvánnyal hagyja üresen) :
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Los Santos Vinewood


ELÉRHETŐSÉGEK
Telefonszám: 1124082
Email cím: Jackson.Morales1018@westmail.com


TANULMÁNYOK
Legmagasabb iskolai végzettség: Főiskola
Intézmény neve: Willamette Egyetem Orvosi Főiskola
Végzettség megszerzésének ideje: 2013.03.16


MUNKAVISZONY
Előző munkahelye: Fort Carson Hospital
Munkaviszony kezdete, vége: 2014-2017
Munkakör megnevezése: Ápoló
Miért távozott előző munkahelyéről, amennyiben elbocsájtották részletezze: Tűz ütött ki.




OOC SZEKCIÓ

Neved: Szabó Barnabás
Életkorod: 16
Mesélj magadról 5-6 összefüggő mondatban: Válasz
Mióta RPzel?: Budapesten élek, a 9.kerületben a családommal. Van 2 testvérem egy 6 és egy 11 éves. Szeretek játszani, és szeretem az autókat. 7 éve RP-zek, és a hobbiaim a szimulátorversenyzés, és a mágneshorgászat. Jelenleg egy kőbánya kispesti Technikum 9.osztályába fogok tanulni informatika szakot (előkészítős voltam, azért csak 9-be megyek.) A jövőben szeretnék majd külföldön egy szoftverfejlesztő -tesztelő állást betölteni.
Voltál már egészségügyi frakció tagja?: Nagyon régen.
Milyen tapasztalod van egészségügyi RP vel kapcsolatban?: Nem sok, de valamennyi akad.
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled együtt dolgozni?: Szeretek csapatban dolgozni, jól kijövök a társaimmal, szóval a csapatmunka sem áll tőlem messze, de egyedül is megállom a helyemet. Gyorsan tanulok, szóval az, hogy most nincs elég tapasztalatom az se tántorít vissza.
Mutasd be a karaktered 5-6 összefüggő mondatban: Az én karakterem egy roma karakter, aki szeretne kitörni a szegénységből, ami sikerül is neki. Szeret sok mindenkin segíteni, bár néha tud egy világi paraszt is lenni. Általában kedves, jószívű karakter, nagy vágyakkal.
Csatolj egy képet az UCP-dről (Ban,jail, névváltás):




EGÉSZSÉGÜGYI SZEKCIÓ

Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezését alkarra: eltávolítom a ruhadarabot, lefertőtlenítem a területet, ráhelyezek egy mull lapot, majd körbetekerem jó erősen egy fáslival.
Írja le vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét: össze kell kulcsolni a két kezet, úgy hogy az ujjbütykök felfele nézzenek, majd a mellkaskompressziót el kell kezdeni, másodpercenként legalább kétszer kell lejjebb nyomni a mellkast, amíg a mentők nem jönnek meg.
Soroljon fel 5 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszereléseiből: Hordágy, defibrillátor, ekg gép, lélegeztető, elsősegély táska
Mik lehetnek a stroke első tünetei? Hirtelen beszédzavar, látászavar, lefele görbülő száj

Mit tesz amennyiben valaki eszméletét veszti egy autóbalesetet követően? Kihívom a mentőket, semmi esetben nem próbálom meg kiszedni a kocsiból, mert lehet eltöröm valamilyen csontját
Mit NEM tehet egy feltehetően gerincsérült személlyel? Nem emelhetem fel, mert lehet eltöröm a gerincét.
Mik az alacsony vérnyomás tünetei? Rosszullét, ájulás, fáradékonyság, alvászavar, látászavar, depresszió, szédülés
 
Utoljára szerkesztve:

Tony

Rendületlenül edzeni fogjuk testünket és lelkünket
SzerverAdmin
Március 12, 2024
25
31
Karakter
dr. Wesley Collins
human-resources-2.png)


ÉRTESÍTÉS A PÁLYÁZAT BÍRÁLÁSÁRÓL
Tisztelt Jackson Morales! Tájékoztatjuk, hogy a Los Santos Medical Services - Human Resource and Finance Department megkapta és kiértékelte pályázatát. A pályázatát osztályunk elfogadta
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.