[P-01] Dr. Henrick Guerrero jelentkezési formanyomtatvány

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Henrickk

Zöldfülű
November 28, 2022
84
70
21
Karakter
Henrick Guerrero

human-resources-2.png)


IC SZEKCIÓ

SZEMÉLYES ADATOK
Teljes név: Dr. Henrick Guerrero
Születési név: Henrick Guerrero
Anyja neve: Isabella Castellon
Születési hely és idő: Mexikóváros
Állampolgárság: Mexikói
Nem: Férfi [X] Nő []
Etnikum: Castizo (világos bőrű mexikói)


DOKUMENTUMOK
Motivációs levél (3-4 mondat, amiért szeretné a válaszott pozíciót): Hosszú ideje dolgozom már egészségügyben, gyermekeimet követve költöztem ebbe a városban. Jelenleg munkanélküli álláskereső vagyok, amikor megláttam az álláshirdetést egyből tudtam hogy itt is eme hivatást szeretném praktizálni. Remélem szimpatikus vagyok önöknek írás formájában, várom válaszukat!
Önéletrajz (6-7 összefüggő mondat): Henrick Guerreronak hívnak, 1970ben láttam meg a napvilágot Mexikóvárosban. Kiskorom óta orvos szerettem volna lenni, édesapám Igazgatóhelyettes, míg édesanyám szakorvos vezetőként dolgozott. Tanulmányaimat tudatosan erre a szakmára irányítottam, előrehozott vizsgákkal hamar főiskolára értem. Tanulmányaim befejezése után szülővárosomban dolgoztam a belvárosi kórházban, legmagasabb beosztásom főorvos. A városba csupán pár hete költöztem, de megláttam a lehetőséget így eltökélt vagyok. Véleményem szerint tapasztalataim alapján kiválóan megállnám helyem flottájukban, bár kicsit koros vagyok, teljesen egészséges így ezért nem kell aggódniuk.
Személyigazolvány száma: -
Jogosítvány száma (amennyiben nem rendelkezik jogosítvánnyal hagyja üresen) : -
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Howard BVLD, Jefferson Hotel, Los Santos.


ELÉRHETŐSÉGEK
Telefonszám: -
Email cím: henrickguerrero@mail.com


TANULMÁNYOK
Legmagasabb iskolai végzettség: Master of Science in Nursing (MSN)
Intézmény neve: Mexikóvárosi Egészségügyi Főiskola
Végzettség megszerzésének ideje: 1998.05.29.


MUNKAVISZONY
Előző munkahelye: Mexikóváros, Belvárosi Orvosi Centrum
Munkaviszony kezdete, vége: 1999-2024
Munkakör megnevezése: Egészségügyi Asszisztens - Főorvos
Miért távozott előző munkahelyéről, amennyiben elbocsájtották részletezze: Családom után költöztem ide, Los Santosba.




OOC SZEKCIÓ

Neved: Nagy Levente
Életkorod: 21
Mesélj magadról 5-6 összefüggő mondatban: Leventének hívnak, 21 éves vagyok. Szabolcs megyében élek, konténerszereléssel foglalkozom. Tanulmányaimat Nyíregyházán végeztem, magas- és mélyépítő technikusként. A munka és számítógépes kikapcsolódás mellett régebben gyakran, monstanában ritkábban kosárlabdázom. Magamat kedves, segítőkész srácnak gondolom, ezért remélem könnyen beilleszkedem majd a csapatba, ha elfogadjátok lapomat. Alapból csendes, visszahúzódó srác vagyok.
Mióta RPzel?: 2017-18ban is RPztem már, de aktívabban 2-3 éve.
Voltál már egészségügyi frakció tagja?: Igen
Milyen tapasztalod van egészségügyi RP vel kapcsolatban?: Igen
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled együtt dolgozni?: Tapasztalatom alapján nem lenne velem gond, szükség esetén segíteni is tudnám a frakciót.
Mutasd be a karaktered 5-6 összefüggő mondatban: A karakterem egy viszonylag öregebb egészségügyi munkát kereső férfi. Előző lakhelyén főorvosként hagyta el a munkahelyét egy új élet reményében. Egész életében erre a szakmára fókuszált, tanulmányai befejezése után 29 évesen munkába állt egészségügyi asszisztenstként, ahonnan gyorsan megmászta a létrát. Gyermekei a városban laknak, felesége már eltávozott.
Csatolj egy képet az UCP-dről (Ban,jail, névváltás): -




EGÉSZSÉGÜGYI SZEKCIÓ

Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezését alkarra: 1. a sérülés helyéről el kell távolítani a ruhadarabokat, ékszereket 2. a sérülést fertőtleníteni kell 3. mull lapot helyezek a seb felületére 4. a gézlapra helyezek egy nagyobb tekercs pólyát 5. azt egy másikkal erősen odakötözöm
Írja le vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét: 1. fejét hátraszegem, száját kinyitom, ezzel biztosítva a légzést 2. megvizsgálom a beteget 3. Nem lélegzik, segítséget kérek és hivatok egy mentőt 4. elkezdem a mellkaskompresszió végzését 30 nyomás, 2 befúvás arányban 5. ezt ismétlem amíg nem sikerül, vagy nem érkezik segítség.
Soroljon fel 5 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszereléseiből: EKG, fecskendő, tű, hordágy, esettáska, defibrillátor, oxigénpalack, lélegeztetőmaszk
Mik lehetnek a stroke első tünetei? Gyenge látás, testrészek zsibbadása, erős fejfájás, zavart elmeállapot, nehéz megmozdulás

Mit tesz amennyiben valaki eszméletét veszti egy autóbalesetet követően? 1. Megnézem valamelyik testrésze beszorult-e valahova 2. Kicsatolom biztonsági övét 3. Rautek műfogással kiszedem a járműből, lefektetem 4. Megvizsgálom a beteget, szükséges sérüléseket helyszínen ellátom 5. kórházba szállítom és folytatom a beavatkozást
Mit NEM tehet egy feltehetően gerincsérült személlyel? Egy gerincsérültet mozgatni nem ajánlott, segítséggel viszont lassan oldalára fordítható ügyelve arra hogy gerince ne mozduljon.
Mik az alacsony vérnyomás tünetei? Szédülés, ájulás, fejfájás, fáradékonyság
 

step

trust me i'm an web developer
SzerverAdmin
Március 3, 2024
35
63
https://mws.hu
Karakter
Zhou Hanari
human-resources-2.png)

ÉRTESÍTÉS A PÁLYÁZAT BÍRÁLÁSÁRÓL
Tisztelt Dr. Henrick Guerrero! Tájékoztatjuk, hogy a Los Santos Medical Services - Human Resource and Finance Department megkapta és kiértékelte pályázatát. A pályázatát osztályunk elfogadta, gratulálunk.
Megjegyzés: Keressen fel egy illetékes vezetőt. [Fórum pü.]
 
  • Kedvelés
Reactions: RJMND
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.