otpL jelentkezése.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

otpl

Újonc
Február 29, 2024
3
1
Karakter
Ahmed Aziz Assad
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< rolcshy, 19 éves vagyok. >

Mutatkozz be pár mondatban.
< Roland-nak hívnak, Autószerelőnek tanulok, egy eléggé jó iskolában, imádom az autókat. Kedvenc autómárkám az AUDI, Szabad időmben számítógépezni szoktam, vagy krosszmotorozni. Szeretek ismerkedni, egyedül, nem is szeretek játszani. Ezért szeretnék egy jó közösséghez csatlakozni. Nagyon barátkozós tipus vagyok, utálom ha valaki elfunol mindent én szeretek minden dolgot/játékot komolyan venni, persze néha belefér.>

Kitiltásaid, admin jail-ek, névváltások (UCP-ből kép)
< >

Mi az admin feladata?
< Nos, én úgy vélem hogy egy admin ne a rangért/hatalomért legyen admin, sőt ne is azért hogy kiemelkedjen a sima playerektől.Az adminisztrátornak amit tenni-e kell, a játékosok segítségére sietni ha "bajban" vannak, vagy akik Rp képtelenek azokat jailba helyezni.Aztán még az admin feladatköre hogy az Rp-t oktassák, azok számára akik most találtak rá az Rp világára. >

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< A jó tulajdonságaim: Barátságos vagyok, Segitőkész, Terhelhető
Rossz tulajdonságaim: Néha türelmetlem, Hirtelen haragú, Sok mindent túl gondolok >


Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Napi 2-3 órát >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
<

Városháza:

1. Fontos helyszín az a városháza lenne,a játékos itt tudja kiváltani a fontosabb iratait (Személyi igazolvány).A városháza térképen egy kis városháza ikonnal van jelölve. ,Itt az npc-re kell kattintani ahol ki is tudjuk váltani a szükséges iratokat,ezeket az inventoryba meg is kapjuk az okmányok között. És persze a munkát is itt tudjuk felvenni.

Autókereskedés:

2. Egyszer minden játékos eljut oda,hogy saját autót vásárol,amennyiben ez nem másik játékostól vesszük meg,az autókereskedésbe kell menni ami a autóiskolától nem messze fehér autó ikon jelöl,Bent az autókereskedésbe láthatjuk az autók listáját,sok autó limit alatt áll ezeket csak PrémiumPont-ból vásárolhatjuk meg vagy egy másik játékostól.De találhatunk sok autót amit Dollárból is megvásárolhatunk amennyiben megtaláltuk a számunkra megfelelő autót,vásároljuk meg,aztán még azt is kiválaszthatjuk, utánna kidobja az autót a melletünk lévő parkolóba és már tiéd is az autó.


Kórház:

A korház csak a városban található. Ezen a helyen lehet ápolni a különféle sérüléseket például törött kar vagy láb. Ezen a helyen ha csak simán életerőre van szükségünk arra is van lehetőség. Megtalálhatóak itt a mentősök is akik tudnak útbaigazítást adni, illetve ők látják el a komolyabb sérüléseket, mint például ha a törött végtagokat. Gyógyszert illetve EÜ dobozt is lehet vásárolni.

>

Miért pont téged válasszunk?
< Azért szeretném ha engem választanának, mert nyugodt természetű vagyok. Például: Bejön egy gyerek ts-en és nagyobb hangnemben szól hozzám hogy fixeljem meg a kocsiját IC ügy miatt nem elküldöm és énis leordibálom hanem, türelmesen megfelelő hangnemben közlöm vele miért is nem fixelem meg a kocsiját. A másik szempont a kedvességem, nem olyan vagyok mint egyes emberek, hogy kéregeti az admin rang emelést, kivárom amíg nem emelik a rangom. Aztán helyesírásomért sem panaszkodtak még, szerintem sem írok hibásan szóval szerintem ez alapvető elvárás hogy egy admin helyesen írjon. Szeretném még megemlíteni az érett/felnőttes gondolkodásomat, nem az van, hogy segítséget kérnek és "XDDD"-zek neki hanem helyesen leirom a mondandómat. A másik pedig soha nem élnék vissza adminisztrátori posztommal. És ha egy adminnal nem értenénk egyet egy ügyön akkor viszont nem az lenne hogy otthagyom és elmegyek hanem meg beszéljük szépen nyugodtan. >
 
Utoljára szerkesztve:

Alberto

Never Say Never
SzerverAdmin
Január 6, 2023
74
40
Karakter
Aiden Hasani
Na hello, nem lett egy rossz lap, ami viszont szemet szúrt nekem az a pozitív/negatívum. Írtad ugyebár hogy néha türelmetlen vagy, de amit mondtál a "Miért pont téged válasszunk?" részhez, ott írtad hogy "A másik szempont a türelmességem" ez az ami üti szerintem nagyon egymást. Amúgy maga a lap az jó lett, talán még a bemutatkozást bővíteném ki, de ezeken kívül Támogatom!
 

otpl

Újonc
Február 29, 2024
3
1
Karakter
Ahmed Aziz Assad
Na hello, nem lett egy rossz lap, ami viszont szemet szúrt nekem az a pozitív/negatívum. Írtad ugyebár hogy néha türelmetlen vagy, de amit mondtál a "Miért pont téged válasszunk?" részhez, ott írtad hogy "A másik szempont a türelmességem" ez az ami üti szerintem nagyon egymást. Amúgy maga a lap az jó lett, talán még a bemutatkozást bővíteném ki, de ezeken kívül Támogatom!
Hello, javitva, köszi hogy szoltal. (Nagyon este volt mar)
 
  • Kedvelés
Reactions: Alberto

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia, Roland!

A vezetőség átolvasta jelentkezésed, és közös megegyezés alapján a jelentkezés elutasításra került.

Személyes megjegyzés: Ellentmondásos volt a lap első verziója, nem jelent jót, ha egy admin üti egyik szavával a másikat. Próbálkozz meg újra a következő jelentkezési turnusban.
 
  • Kedvelés
Reactions: Nico
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.