Nolan Smith jelentkezése az FBI Állományába!

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Tomi7691

Újonc
Március 1, 2024
8
0
Karakter
Giovanni Collins
image.png


I. SECTION - PERSONAL INFORMATION
[1.1] Teljes név:
[*] Nolan Smith
[1.2] Születési dátum:
[*] 06/03/1987
[1.3] Születési hely:
[*] San Fransisco
[1.4] Állampolgárság(ok):
[*] Amerikai
[1.5] Lakcím:
[*] -
[1.6] Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal?
[*] IGEN[X] | NEM [-]
[1.7] Rendelkezik érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[*] IGEN[-] | NEM [X]
[1.8] E-MAIL cím:
[1.9] Önéletrajz:
Az önéletrajznak legalább tíz összefüggő mondatból kell állnia.
[*] Nolan Smith vagyok 34 éves férfi. San Fransiscoban szüledtem ott is nőttem fel. 2 testvérem volt 1 fiú és egy lány. Anyukám és apukám,elváltak amikor én 15 voltam,ezért utánna, Apámmal éltem San Farnsiscoban.Elvégeztem az általános,közép sulit. Amikor 18 éves lettem apámmal elköltöztünk Las Venturasba.Majd őt meggyilkolták amikor én 20 voltam. Akkor eldőntöttem,hogy ezeket a bűnözőket meg akarom állítani. Amiután eltemettük a testvéreimmel édesapámat,szétnéztem az interneten,hogy-hogyan is lehetek FBI tag. Majd amiután megtudtam milyen iskolák kellenek hozzá összegyüjtöttem a pénzt,és elkezdtem elvégezni a szükséges iskolákat stb. dolgokat. Majd itt vagyok 34 évesen egy FBI jelentkezési lap előtt.

II. SECTION - LATERAL INFORMATION
[2.1] Miért szeretne az FBI-nál dolgozni?
Válaszát részletezze hat darab bő, egész mondatban.
[*] Azért szeretnék az FBI tagja lenni,hogy megállítsam a bűnözöket. Mivel édesapámat meggyilkolták és nem sikerült kinyomozni ki is votl a gyilkosa,ezért én ki szeretném nyomozni. Szeretnék az olyan emberekn segíteni és olyan ügyeket kinyomozni mint amilyenek az édesapámé is voltak. Emelett vágyok az akciókra amikről hallotam,már TV-k stb. helyeken. Nagyon megtetszett az FBI munkája főleg amilyen ügyesen végzik a munkájukat és én is ennek a csapatnak a tagja akarok lenni. Majd pedig,mint,minden ember pénzt szeretnék keresni,amiből megélhetek.
[2.2] Milyen képességekkel és tapasztalattal rendelkezik, amelyek segíthetik az FBI munkáját?
Válaszát részletezze hat darab bő, egész mondatban.
[*] Jártas vagyok az olyas esetekben amikkel az FBI is foglalkozik. Nem félek semmilyen eshetőségtől. Merész vagyok,nem félek a fegyvertől. Együttműkődö,türelmes vagyok,amely csapatmunka esetén elég jó tulajdonság. Elég jól tudok nyomozni,gyerekkoromban sokszor voltam szabadulószobában. Jó a vezetőképességen ami az üldözésekben lehet jó szempont.
[2.3] Van-e büntetőeljárásban része, vagy volt-e korábban ilyen eljárásban?
Válaszát részletezze hat darab bő, egész mondatban.
[*] Nem
[2.4] Van-e olyan kapcsolata, amely akadályozhatja az FBI munkájában való részvételét?
Válaszát részletezze hat darab bő, egész mondatban.
[*] Nincs

III. SECTION - OUT OF CHARACTER INFORMATION
[3.1] Hogyan szólíthatunk, hány éves vagy?
[*] Tamás,14 éves.
[3.2] Mióta vagy aktív játékosa a WestMTA közösségének?
[*] Ma kedztem,mivel ma lettem Béte teszter.
[3.3] Mi miatt érzed úgy, hogy a mi köreinkbe szeretnél tartozni?
[*] Mert tetszik a frakció és ahogy leírta a Leader,hogy mit szoktatok csinálni,nagyon megtetszett.
[3.4] Hányszor voltál adminjailbe helyezve, illetve kitiltva a szerverről? [KÉP KÖTELEZŐ!]
[3.5] Csatolj a névváltásaidról egy képet!
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
image.png

Federal Bureau of Investigation National Academy


Tisztelt Nolan Smith!

A(z) FBI Humán Erőforrások osztálya megkapta, és feldolgozta jelentkezését.

Értesítjük Önt, hogy jelentkezési űrlapja
sikeres státuszt foglal magába. Az akadémiai felvételi procedúrájával kapcsolatos információkat az elkövetkezendő huszonnégy órában elektronikus levél formájában fogjuk közölni Önnel.

((Megj: legközelebb a helyes mintát használd.))

Üdvözlettel,

Assistant Special Agent in Charge Bobby Shaw,
Human Resources Branch
Federal Bureau of Investigation, Las Venturas Field Office
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.