Midnight Crew

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Krikki

Újonc
Augusztus 25, 2024
9
5
Karakter
Deon Turner
Midnight Crew

Rólam:
Kristófnak hívnak, 20 éves vagyok. Jelenlegi álláspont szerint hivatásos gépjárművezető vagyok a Büntetés-Végrehajtásnál. 2014 óta vagyok jelen a roleplay világában, de ezidő alatt sok-sok
kihagyásom volt így körülbelül 15.000 játszott órával rendelkezem. RP karrierem során sok frakciót vezettem már, például szerelőtelepet, sheriffséget, rendőrséget, illetve illegális vonalon is
megfordultam már. Sajnos még nem volt lehetőségem médiával foglalkozó frakciót vezetni, de mindig is nagyon érdekelt, mint játékban, mint IRL.


Frakció története:
Midnight Crew 2020-ban alakult, Deon Turner által. Kezdetben Deon a szokásos carguy vibe híve volt, mindig is volt otthon valami a garázsban amit tudott bütykölni. Amikor meglett a jogosítványa állandóan a kocsiban volt, folyamatosan benzinkút-autómosó-autóstalálkozó távot járta. 2019-ben viszont ez megváltozott, sajnos nem volt már olyan az egész megmozdulás, elkezdtek a rendőrök is a találkozókra járni, hogy megszakítsák őket. Egy idő után már hamarabb kint volt a rendőrség, mint a találkozókra érkezők. Éppen ezért találta ki Deon, hogy alapít egy saját csapatot, akik kibérelnek kisebb-nagyobb helyeket, hogy csinálhassanak ilyen találkozókat, ez ideig-óráig rendben is volt, ámde elfogyott a pénz, nem volt miből helyeket bérelni. Deon sok tanakodás után arra jutott, hogy marihuána termesztésbe és árusításba kezd, hiszen az utakon Őket nem tudja megfogni a rendvédelem a nagyszerűen átalakított autók miatt. 2023 év közepén egyre több féle tudatmódosítóval kezdtek üzletelni, de Deon megfogadta, hogy fegyvert sose fog ragadni, csak önvédelem céljából. 2024. kora nyarán megnyitották szervizüket, ahol nagy szeretettel várják a barátaikat, ismerőseiket.

Frakció foglalkozási köre:
Mint ahogy említettem a frakció történetben drogárusítás és termesztés a fő profil, fegyverek egyáltalán nem jöhetnek szóba Deon irányelvei miatt. Ezen felül egy kisebb műhelyt vezetnek, ahol leginkább csak bejutás alapján lehet bekerülni, de garantáltan az egyik legminőségibb szolgáltatást nyújtják a srácok.

Terveim a frakcióval:
Személy szerint nem vagyok a "darafrakció" híve, de unblock nem szeretem a lövöldözésre alapuló frakciókat, Én inkább a kanapéra leülünk és beszélgetünk 2-3 órát típusú srác vagyok, de nyilván az nem egy tartható állapot, se nekem, se a tagoknak. Éppen ezért szeretném ezt az autóstalikat szervező brigádot alapítani, amely szerintem a tagoknak is és a városlakóknak is egyaránt nagy élményt tud nyújtani. Mint említettem egy kisebb műhelyt vezet a brigád, ez főleg RP vonal miatt van, de gondoltam egy olyanra, hogy esetleg lehetne egy kisebb rendszerünk, miszerint pénzért tényleg csak a tagoknak / közeli barátoknak beszerelünk tuningot, ami IG pénzért vásárolható. Természetesen nem olyan jó mint a prémium, de nem is gyenge annyira, viszont illegális, amire nem ad műszakit a szerelőtelep, illetve a rendőr is büntethet érte.

Frakció felépítése:
A frakcióban nem lenne számottevő, hogy ki milyen rangon van, ténylegesen csak motivációs céllal szolgál. Nem tervezek könnyen megmászható ranglétrát, de annál nagyobb motivációt akarok a tagoknak adni vele. Az emlegetett rangok a következők:
Founder - A csapat alapítója, Deon Turner
Leader - A founder jobb keze, mindenben segít neki.
Charter Member - Alapító tag, régi, mindenbe beavatott ember.
Associate - Gyártásban/Termesztésben vesz részt leginkább, de ha akar eladásokra is mehet.
Dealer - Ezt nem hiszem, hogy magyarázni kell.
Member - Beavatott tag, de még csak betanulási fázisban van.
Mechanic - Telepen dolgozik, de csak legális dolgokról tud.


Igények:
Autókat nem ismerem még a szerveren, így erről nem tudok nyilatkozni. Skinek nem kellenek, tökéletes amik alapból vannak a ruhaboltban. Mappolást készítem, elfogadás esetén az illetékesnek küldöm.

Végszó:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki rászánta magát és elolvasta a pályázatomat, tudom, hogy nem a leghosszabb, de nem tudom, még mit tudnék pontosan hozzáfűzni ehhez, ötletek esetén természetesen még módosítom a pályázatot. Megkérek mindenkit, hogy csak építőjellegű kritika szerepeljen a kommentekben, aki ismer, az tudja, hogy nem szokásom félvállról venni a dolgokat, amiket elvállalok. Csodaszép napot mindenkinek!
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elfogadásra került. Várunk téged egy személyes, TeamSpeak 3 szerverünkön (ts.westmta.com) lezajló meghallgatásra. Keress fel fórum, vagy discord privát üzenetben egy neked megfelelő időponttal.

Személyes megjegyzés: láttunk már ilyen frakciót, de a terveid végett bőven megérdemled az esélyt.
 
  • Imádom
Reactions: Krikki
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.