Martin jelentkezése

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Martin

Újonc
Szeptember 18, 2022
2
1
Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
Karakter
Martin Roth
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< Martin, 15 >

Mutatkozz be pár mondatban.
< 6-7 év tapasztalat van a hátam mögött az RP téren, voltam már marha sok helyen admin és ott is teljesitettem a feladatokat, imádok MTA-zni, Viccelődős vagyok, néha csöndes is szoktam lenni, haverokkal hülyéskedni, szeretek csapatmunkába dolgozni, tisztességesen játszani. >

Mi az admin feladata?
< A fő feladata, hogy segitsen a játékosoknak, és probáljon meg minden egyes PM-re válaszolni, szankciózza a szabálysértő játékosokat, Minden olyan dologba segitse a játékosokat amibe csak tud, figyelje a játékosokat, kisebb ügyeket oldjon meg. >

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
<
Pozitív: Gyors gépelés, Gyors gondolkodási képesség, Gyorsan alkalmazkodok a dolgokhoz, türelmes, kitartó, nagylelkű szoktam lenni.

Negativ: Néha berágok, ha valaki szekál, Lusta vagyok, Bizalmatlan vagyok sokszor, türelmetlen is szoktam lenni.
>


Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< 2-3 órát, ha kell többet is. >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< Városháza: Itt lehet a munkákat felvenni, illetve az okmányokat kiváltani.
Autokereskedés: itt kedvedre vásárolhatsz járműveket, BMW-től kezdve, VW Passat-ig(Pl.) bármit megvehetsz, mind ezt egy eléggé nagy darab köteg pénzért.
Ruhabolt: Itt kedvedre vehetőd fel kedvenc öltözékedet, stílusodhoz.>


Miért pont téged válasszunk?
< Mivel eléggé érett vagyok a feladat elvégzéséhez, és szerintem el is tudnám végezni ezt a feladatot, ha kell több időt is rászánnék a szerverre. >
 
Utoljára szerkesztve:

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
Szia! Örömmel értesítünk, a vezetőség tetszését elnyerte a lapod! Szeretnénk elhívni egy TeamSpeak 3 meghallgatásra, időponttal keress meg discordon privát üzenetben vagy itt fórumon!
 
  • Kedvelés
Reactions: Martin
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.