Márk jelentkezése adminnak

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Tony

Rendületlenül edzeni fogjuk testünket és lelkünket
SzerverAdmin
Március 12, 2024
25
31
Karakter
dr. Wesley Collins
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< Márknak hívnak, 15 éves vagyok>

Mutatkozz be pár mondatban.
< Márknak hívnak,15 éves vagyok,jelenleg okleveles rendészet és közszolgálat ágazaton tanulok.Körülbelül 7-8 éve csöppentem bele a RolePlay világba,amiből sokat tudtam tanulni. Versenyszerűen sportolok,amit minél tovább szeretnék folytatni,mivel nagyon sokat tanultam belőle.A hobbim a horgászat,viszont szabadidőmben főként pihenek,de szeretek a barátaimmal lenni.>

Kitiltásaid, admin jail-ek, névváltások (UCP-ből kép)
< Nincs opció >

Mi az admin feladata?
< Az adminisztrátor feladata,hogy a szerveren található szabályzatot betartassa a játékosokkal,és akik elakadnak valamiben azoknak a lehetőségei szerint a legjobb segítséget nyújtsa.>

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< Pozitív:türelmes,megértő,figyelmes
Negatív:Visszahúzódó,néha káromkodok,feledékeny>


Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Napi 1-2 óra >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< Városháza:A játékosok itt tudják kiváltani az irataikat,illetve itt tudnak munkát felvenni.
Autókereskedés:Itt lehet gépjárműveket vásárolni,amikkel gyorsabban eljuthatunk A pontból B pontba.
Kórház:Amennyiben bajunk esik itt tudunk ellátást kérni az orvosoktól. >


Miért pont téged válasszunk?
< Többszörös admin,adminsegéd,illetve frakció leaderi múlttal rendelkezek. >
 
  • Kedvelés
Reactions: step

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia, Márk!

A vezetőség átolvasta jelentkezésed, és közös megegyezés alapján a jelentkezés elfogadásra került. Szeretnénk téged meginvitálni egy személyes, TeamSpeak 3-on (ts.westmta.com) történő szóbeli meghallgatásra.

Személyes megjegyzés: Fektethettél volna kicsivel több energiát bele, de a lényeg rajta van, megnézzük mit is tudsz. Keress fel discord, vagy fórum privát üzenetben a fent említett beszélgetés időpontja végett.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.