M3rk - Adminsegéd Jelentkezése

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

M3rk

Újonc
Április 7, 2024
1
0
Karakter
Mark Reed
image.png


Jelentkezési lap:

Neved (Valós + InGame):

<Márk - Mark Reed>

Életkorod:
<17>

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kitiltva, a szerverről? (UCP képet mellékelj!)
<Igazából még nem volt se egy szankcióm,se egy bannom.>

Hány játszott perccel rendelkezel? (UCP képet mellékelj!)
<[I]Sajnos még nem volt lehetőségem játszani a szerveren.[/I]>

Miért szeretnél Adminsegéd lenni?
<[I]Azért jelentkezem adminisegédnek, mert szeretnék belefektetni egy pluszt a közösséghez. Szeretném segíteni a játékosokat és be tartatni velük a szabályzatot, elmagyarázni nekik,hogy mi mire való,hogy miért nem jól kezeltek le egy adott dolgot, ami miatt pl. jailbe kerültek. Mint már említettem szeretném jó irányba tereli a játékosokat. Szeretek kérdésekre felelni,ezért ezt jóra is fordíthatom a játékosok felé. Saját magamat motiváltam erre a feladatra, hogy a szerveren még többet tudjak segíteni a kezdőkön és a kérdéseiken.[/I]>

Mi az Adminsegéd feladata?
<[I]Ahogy a neve is említi az adminok segítése. Ők oldják meg a játékosok kisebb problémáit melyre az ők munkájuk is elég, ez főként azért van hogy az adminokat ne terheljük nekik a nagyobb ügyeket kell elintézniük. Ha van egy újonc a szerveren és nem tudja mi az az RP vagy mi a szerver szabályzat, ők tanítják meg nekik, a fogalmakat, szerverszabályzat súlyosabb de enyhébb pontjait is.[/I]>

Miért pont téged válasszunk, miben különbözöl a többi jelentkezőtől?
<[I]Könnyen kontrollálható vagyok, jól dolgozom csapatban, barátságos vagyok, illedelmes, tisztelettudó és szerintem könnyen be tudnék illeszkedni. Aktivitásommal, illetve a szerveren való tapasztalataimmal szeretném segíteni az új vagy esetleg régebbi játékosokat[/I].>

Írj három-három darab pozitív illetve negatív tulajdonságot magadról.
<[I]Pozitív : 1. Segítőkész ; 2. Bátor ; 3. Értelmes/Kedves Negatív : 1. Általában makacs ; 2. Érzékeny ; 3. Képmutató[/I]>

Szeretnél későbbiekben Adminisztrátor lenni?
Amennyiben igen, miért?

<[I]Nem,nemszeretnék.Nagyon kedvelem ezt a posztot,mivel úgy gondolom,hogy több embernek okozhatok örömöt az által,hogy én megválaszolom az adott kérdésüket,minthogy inkább úgy döntsek egy adott admin ügynél,hogy a másik félnek,ezzel rossz érzetet keltek.[/I]>

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, ebből mennyit volnál hajlandó az Adminsegéd feladatok ellátására fordítani?
<[I]Hétköznap : 3-4 óra. Hétvége : 5-6 óra. Ezt az időt folyamatosan Adminsegéd feladatra fordítanám,mivel aközben is tudok RP-zni.[/I]>

Mit mutatnál be a szerveren egy kezdő játékosnak? (Legalább 3 helyszínt írj, válaszodat indokold.)
<[I] Városháza : Igazából a városháza egy nagy fontos szerepet tölt be az RP világában,mivel mindeki ott tudja az okmányait igényelni.Iratok nélkül szinte nincs is RP,mivel ha nem rendelkezel személyivel vagy esetleg jogosítvánnyal,akkor mitsem ér az egész. Illetve a munkákat is itt lehetséges felvenni,amivel igazából a vagyonod nagyobbítod. Kórház : Amennyiben ha a karakterered netán megsérülne,itt van lehetőséged a meggyógyítására. Autókereskedés : Ezen a ponton tudod megvásárolni közlekedésre kívánt járművedet, amely nagyon fontos, mivel egy autó,enélkül nem tudsz eljutni A-ból B-be.[/I]>
 

Alberto

Never Say Never
SzerverAdmin
Január 6, 2023
74
40
Karakter
Aiden Hasani
Szép lap, nekem nagyon kifogásom nincs ellene, Sok sikert!
 

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia Márk, a lapodat elfogadom.

TeamSpeak meghallgatással kapcsolatban légyszives keress fel itt fórumon, vagy discordon privát üzenetben.

Köszönöm,
Bence
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.