LSCSD Kérelme

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

iroo

ceo of fórum
Fő Globális Moderátor
TS SModerátor
December 2, 2022
177
236
Karakter
Archie Colon
8DZ0ozt.png


Frakció neve:
< Los Santos County Sheriff's Department >

Mapolás (Max 250 object):
<
cctBldx.png

xAjAzJP.png

>

Skinek (Max 1 MB):
< Privátban elküldöm ha jöhetnek [Mind 1 mb alatt van]

e7g390Y.png
hcAhWSk.png

p4fZrbm.png
2kXdp4p.png

bssJ7lD.png



>

Jármű modok (Max 5 MB):
< LSPD-től kaptam kocsikat 1:1 azokat szeretném csak csináltam rájuk másik paintjobot. >

Scriptek:
<
1. Mozgatható szolgálati kiegészítők
  • Gondolok itt golyóálló mellényre/sisakra, elég jó lenne ha nem csak azokon lenne amelyeken alapból van mondjuk armor hanem manuálisan is rálehetne tenni skinekre mint kiegészítő ez mondjuk egy civil rendőrnél sokkal menőbben nézne ki ha magára veheti az armort
2. Jogosultságok
  • Rang Jogosultság: Leader tudja állítani az adott rang duty itemjeit szóval egy "tanuló" ne tudjon felvenni egy snipert vagy ilyesmit
  • Frakció Jogosultság: Leader tudjon adni több jogosultságot egy adott játékosnak: Frakció számla kezelés | Játékos kirúgása/felvétele | Játékos lefokozása/felfokozása | MDC-be acc regisztrálás/törlés
3. Rendvédelemnek közös rádió
  • Gondolom lesz közös rádió amit látni fog szinte mindegyik legális frakció. Viszont egy külön rádió jó lenne rendvédelmiseknek ahol tudnak beszélni
4. Tagok statisztikájai
  • Leader jogosultsággal megtekinthetőek lennének egy paranccsal a tagok statisztikájai gondolok itt arra hányszor ticketelt mennyi embert rakott jailbe hányszor lépett dutyba stb ez szerintem minden frakcióba jó lenne így lehetne nézni a tagok aktivitását
5. /lenyomoz parancs
  • A parancs segítségével le lehetne nyomozni az adott járművet/játékost hogy jelenleg hol van persze komoly szabályokhoz kötnénk hogy ne legyen random lenyomozások
    Viszont nyomozások során ez nagyon hasznos parancs lenne
6. Játékosok vagyon lekérése
  • Egy parancs segítségével lekérhetnénk az adott játékos vagyonjait [Ingatlan/jármű] IRL is ez megtekinthető és szintén jó lenne nyomozás szempontjából
7. Civil duty
  • Vannak szituációk mikor elengedhetetlen a civil megjelenés és erre is jó lenne
>

Szolgálati tárgyak:
<
1. Sokkoló
2. Glock 17
3. Vipera
4. Beanbag Shotgun
5. OC Spray
6. Lőszerek

>

Egyéb kérelem:
<
1. TeamSpeak 3 szerverre szobákat
Los Santos County Sheriff's Department
-Staff Section
--Leader Room
--Meeting
--Váró
-Sheriff's Section
--Szolgálati Szoba
-Specialized Units Section
--SEB Section
Váró
>
 
Utoljára szerkesztve:

iroo

ceo of fórum
Fő Globális Moderátor
TS SModerátor
December 2, 2022
177
236
Karakter
Archie Colon
Szia, nem tudjuk hogyan lesznek az autók, legjobb lenne a ha paintjobbal oldanánk meg. Egyeztess velünk az autókkal kapcsolatban.
Megvolt csak nem fogadták el mert túl LQ volt, ha esetleg van jobb modotok küldjétek el csinálok rá paintjobot
 

Bence58

Fórum betyár
Tulajdonos
Augusztus 21, 2022
376
182
Skinek elfogadva.
Járműveket akkor a PD intézi (majd esetleg privátban küldhettek képeket)

Scriptek:
1: Lesz
2: Rang Jogosultság: majd kidobja a kukába ami nem kell neki | Frakció jogosultság: egyelőre nem lesz külön jogosultság ezekre
3: Csak a /d-s rádió lesz.
4: UCP-n lesz
5: Lesz
6: Lesz MDC-ben
7: Lesz erre parancs.

Szolgálati tárgyak rendben.
TS szobák készen.
 
  • Kedvelés
Reactions: candyass and iroo

iroo

ceo of fórum
Fő Globális Moderátor
TS SModerátor
December 2, 2022
177
236
Karakter
Archie Colon
+ mappolást hozzátettem
illetve a rossz kocsikat kiszedtem
mindent privátba elküldtem
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.