Los Santos Taxi Frakció pályázata.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

rPalacsinta

Újonc
Augusztus 24, 2024
3
2
Karakter
Lily Evans
7BCZSfA.png

--------------------------Bemutatkozás--------------------------
Tiszteletem mindenkinek. Engem Puszta Rajmundnak hivnak és 29 éves múltam márciusban. Nógrád megyében élek egy kisebb városban, ahol jelenleg is dolgozom. A munkahelyemről csak pár szót ejtenék, hogy 06:00-tól 14:00-ig dolgozom és hétvégén nem dolgozom, munkahelyen a főfoglalkozásom a porral való festés, azaz szinterezés. Bővebben magamról, 2012-ben ismerkedtem meg az MTA-val, 2 szerveren voltam mindig aktivabb, az egyik szerveren 2015-ben PD al-leader voltam, HL News főleader és LaCosaNostra főleadere voltam. Másik szerveren több frakcióban is tevékenykedtem hosszabb távokon, szerelőfrakció, OMSZ, Taxi. Mikor leader voltam a frakcióban mindig próbáltam a frakció tagokkal foglalkozni, hogy ne érezzék azt, hogy a leader nem foglalkozik velük. Mindig odafigyeltem a frakció tagokra, hogy ne legyen semmilyen szabálysértés, NonRP, vagy esetleg frakción belüli konfliktus, mert azt nem szeretem és nem is szerettem. Ez egy közösség, ahol mindent is meglehet beszélni mindenkivel emberi módon, szerintem egy játék miatt felesleges a konfliktus, fő a békesség.

--------------------------Frakcióval való tervem--------------------------
Elsősorban az aktiv játékosok "toborzása". Kiválló frakció hangulatot szeretnék, ahol nem az van, hogy van egy magasabb rangú, aki parancsolgat, arra lesz majd megfelelő Rang, rangokat lejjebb kifejtem és megmagyarázom. Frakción belül nem szeretnék feszültséget, jó kedvet szeretnék, ahol mindenki jól érzi magát, akár szerveren, Discordon, vagy TS-en. További terveim a frakcióval, hogy folyamatosan havonta 1-2 közös eseményt szervezni, akár a Rendőrséggel, akár a Mentőszolgálattal.

--------------------------Rangok--------------------------
Próbaidős Sofőr:
-Minimum 1 hétig kell ezen a rangon tartózkodnia és bizonyitani a leaderek felé, hogy igen is akar, akár előbb is meglehet a gyümölcse.
Sofőr:
-Saját autóval való Taxizás engedélyezett, de először a Telephelyvezetővel kell egyeztetnie.
Profi Sofőr:
-Ugyan az vonatkozik, mint a Sofőrre.
Veterán sofőr:
-Volt tagok számára kialakitott Rang.
Telephelyvezető:
-Ő az a személy, aki felügyel a telephelyen, az autók állapotáról. Ő vele lehet egyeztetni saját autóval való Taxizásról.
Műszakvezető:
-2 műszak lenne, ahol kötelező szolgálat idő van. Az A műszak 15:00-18:00-ig. B műszak 18:00-tól 21:00-ig.
A és B műszakvezetőknek kell oda figyelniük a saját műszakukra.

Igazgatóhelyettes(Al-Leader):
-Olyan személynek szeretném ezt a rangot majd későbbiekben, aki a frakcióban igen is elért valamit.
Igazgató(Leader):
-Mindenhez joga van.

--------------------------Miért szeretném a Taxi frakciót?--------------------------
Nos, ez egy frappánsan tökéletes kérdés a válaszomra. Egyszerűen, azért szeretném a Taxi frakciót, mert igen is az egyik legfontosabb frakció bármely szerveren. Kezdő játékosoknak elkell jutni A-ból B-be és Taxi nélkül, nagyon nehéz. Nem csak a kezdő játékosoknak van szüksége Taxira, aki meghal és újra éled, nincs kedve futni, akkor hivja a Taxit. Szeretnék más frakciókkal IC szerződéseket kötni, hogy kedvezőbb legyen mindenkinek minden.

--------------------------Miért pont én?--------------------------
Elsőnek az, hogy szerintem vagyok, oly érett, ahhoz, hogy egy frakciót eltudjak vezetni.
Pozitiv dolgok rólam: Aktiv vagyok, megbizható, becsületesen végzem az adott munkát, amivel ellátnak.
-Negativum: kicsit szigorú vagyok, és túlságosan szeretem a "rendet".

--------------------------Jármű flotta--------------------------

Elsőnek alsó és középkategóriás autót szeretnék flottának szereltetés végett.
Későbbiekben frakciószámla, ahogy növekszik, majd úgy lesznek vásárolva a járművek.

--------------------------Duty "itemek"--------------------------

Tablet
Névkitűző vagy jelvény

--------------------------IC bemutatkozás--------------------------

Tisztelettel mutatkozom be, hogy engemet Lily Evans-nak hivnak, Los Santos-ban születtem 1991. 03. 30-án.
Iskolai végzettségemet a International School of Los Santos-ban végeztem el, ahonnan High School Los Santos főiskolára/egyetemre mentem, ahol Élelmiszermérnöknek tanultam, ahol 5* bizonyitvánnyal végeztem. Elkezdtem dolgozni futárosként, majd édesapukám cégében segitettem be és mai napig ott tevékenykedem.
Elérhetőség:
-Telefonszám: -
-E-mail: lilyevans@westmta.com
Lakhely: Los Santos, Jefferson Str. 19.


Legnagyobb tisztelettel:
Lily Evans
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elfogadásra került. Várunk téged egy személyes, TeamSpeak 3 szerverünkön (ts.westmta.com) lezajló meghallgatásra. Keress fel fórum, vagy discord privát üzenetben egy neked megfelelő időponttal.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.