Los Santos Police Department

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

candyass

Újonc
Szeptember 11, 2022
13
29
LA (BASED)
Karakter
Miguel Riddles
v7qlpEh.png


Elveink: Elvárás a frakciótagok felé, hogy a lehető legprofesszionálisabb szinten áljanak hozzá az rp-hez. Mindenkinek kötelező egy egyedi karaktert létrehozni, és azt vezetni fórumon. Minél inkább próbáljuk elkerülni a ,,play-to-win,, - mentalitást, ami gyakorlatilag megöli az rp-t. A cél az hogy minél realisztikusabb képet fessünk egy LAPD mintájára készült LEA frakcióval. Szeretnénk megmutatni az embereknek, hogy lehet egy normális rendvédelmi frakciót is csinálni, aminek a tagjai csak ugyanúgy rpznek mint az illegális frakciók tagjai. Elkerüljük a szokásos /duty - és azt követően ,,robocop,, karakterek alakítását, mivel rendkívül illuzióromboló.

TGF: Egyáltalán nincsenek túlzott elvárások a tagok felé, nincsen kiszabva kötelező duty perc, és egyéb hülyeségek. Aki nem fog aktív lenni azt úgy is kiszűrjük. Egyáltalán nem elvárás hogy profi roleplayes legyél,csak legyél hajlandó a tanulásra, fejlődésre, és a kritikára is. Természetesen az se gond ha nincs tapasztalatod a rendvédelem terén. Az elején egy 1 hetes akadémián fogsz résztvenni, órákon résztvenni, ezután egy vizsgát kell tenned, amin ha sikeresen átmész, következik az ünnepség, és PO I - leszel.

Egyéb: Modokat (Skin,kocsi,egyebek) - egyenlőre nem mutattam itt, mivel előbb egyeztetnék a vezetőséggel ezekkel kapcsolatban, azután dolgoznám ki ezeket, mivel én sem tudom mik lesznek bent a szerveren. Továbbá a szerveren nem fogjuk megjeleníteni a magas beosztású személyeket, mivel azok irodákban dolgoznak, tehát elég hülyén nézne ki, hogyha egy COP menne üldözésekre, sorolhatnám... Hogy konkretizáljam: Lieutenant rendfokozatoktól felfele egy karakter se lesz jelen IG, mivel ők már tényleg csak irodai munkát végeznek, a legmagasabb rendfokozat amit birtokolhat bárki is IG, az a Sergeant II.

Nevem rageagainst, 18 éves vagyok, nagyjából 5 évvel ezelőtt kezdhettem el rpzni,a legelső szerverem az úgynevezett ,,HL,, - volt, de rendkívül sok szervert bejártam már, és azokon belül is sok frakciót megjártam, néhányszor leaderként is. Hogy konkrétan melyik fajta rp amiben a legtöbb időt töltöttem azt nehéz megmondani, de szerintem a bandarp kétség kívül rengeteg időt vett el tőlem, de ezen kívül majdnem mindenben is benne voltam. Magával a LEO rp-vel nagyjából 3-4 éve kezdtem el foglalkozni, komolyabban csak úgy 1-2 éve.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Kedvelés
Reactions: Zalán and iroo

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
Szia. Örömmel értesítünk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését. Szóbeli meghallgatásról további információkat privát üzenetben beszéljük meg.
 
  • Kedvelés
Reactions: Bence58
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.