Los Santos Mechanic Shop pályázat.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Szilva

Barangoló
SzerverAdmin
Augusztus 14, 2024
24
27
Szeged
Karakter
Jackob Jorden


-Cégünk története-

''Interjú a Los Santos Mechanic Shop tulajdonosával''
A céget 1998-ban alapítottuk meg ketten. Edward Nolan és én Jackob Jorden. A cégünk első székhelye Bluberry-ben volt megtalálható. A mostani Truck Terminal Red County helyé. Az első ''telepet'' még béreltük és néhány otthonról hozott szerszámmal dolgoztunk. Nem voltak profi szerszámaink. Ellenben a San Fieroban megtalálható szerelőműhelyel. Későbbiekben az elterjedt szakmai tudásunk és megbízhatóságunk a vársóban. Szépen lassan építettük fel a műhelyt és a tudásunkat. Nagyjából 2006-2007 környékén járunk, az első ''berobbanásunk'' volt, ekkora már rengeteg munkánk volt. Ketten már nem győztük. Emlékszem 2007 októberében vettük fel az első alkalmazottunkat a cégben. Egy falubeli ismerősünket. Így már hárman dolgoztunk a kocsikon. Emlékszem milyen boldog voltunk. Éreztük a sikert. 2010-ben tudtuk felszerelni teljesen a BB-ben található műhelyt, végre korszerű szerszámokkal dolgoztunk. Egy évvel később megvettük az első vontatónkat is, majd pár hónappal később még egyet. A környéken mi voltunk a legismertebbek. Szükségünk volt még több alkalmazottra. Vettünk is fel embert az egyik vontatóra, meg egy ''Ügyintézőt''. 14 évvel később már egy stabil ''családias'' vállalkozást üzemeltettünk a barátommal. 2015.06.07-én azonban egy fordulat történt a cégben, Edward bejelentette hogy nyugdíjba vonul. Nem bírta már a munkával járó stresszt. Azonban a megálmodott tervünk utolsó simításait végeztük már. Mindig is azon álmodoztunk hogy egyszer Los Santosban szeretnénk műhelyt, több vontatóval, 10-15 vagy akár 20 munkással. És egy szép korszerű telepet. 2016-ban elindult az építése az új székhelyünknek. 2019-ben már be is költöztünk oda. Azonban Edward nélkül. Mára már 2024-et írunk, itt van minden vágyunk a szemünk előtt. Több alkalmazott, több vontató, nagy telep. Rengeteg emelő, ez mind csak álom volt 20 évvel ezelőtt. Most már pedig a valóság.

-Jövőbeli tervek-

''Interjú a Los Santos Mechanic Shop tulajdonosával''
A jövőre tekintettel, megszeretném vásárolni a régi telephelyünket. Felszeretném újítani majd egy benzinkutat szeretnék oda. Egy kicsit kiterjeszteni a céget. Szeretném ha lenne ott egy általunk üzemeltettet benzinkút, elektromos töltő hálózattal és autómosóval. Szeretnék egy kisebb parkoló részt, ahol tudnak találkozni az autók szerelmesei. Hétvégente egy családias autós találkozót szervezni. És még több projektben szeretnék segíteni a falu növekedésében. Az LS-ben található műhelyben, folyamat szeretnék a legkorszerűbb szerszámokkal dolgozni. És mindig tárgyalok a cégekkel hogy alacsonyabbak legyenek az alkatrész árak és mi is minél olcsóbban tudjunk dolgozni. Azonban a követekző 5 éves tervben van az is hogy az ország legjobb cége díjat megnyerjük. Hogy ezenkívül mire és hova szeretnénk még fejlődni az már a jövő titka.

-Önéletrajz-
Személyes adatok:
Név: Jackob Jorden
Születési hely és idő: Montgomery, 1980.01.01.
Mobil: 101546
E-mail: jackobjorden@westmail.com


Tanulmányok:
-Los Santos Elementary School
-Secondary education of car mechanic

Tapasztalatok:
- Iskola után a Jorden's Cars Service tulajdonosa és alapítója. Új nevén a Los Santos Mechanic Shop.

Nyelvtudás:
- Német nyelv, középfok
-Angol nyelv, alap fog

Képességek:
- Gyors tanulás, folyamatos gondolkodás.

Hobbi:
- autóbütykölés,
- videófeldolgozás.
- focizás.


-Cég félépítése-


Jelenleg több remek fejlődési lehetőségünk van a cégnél. De ezt csak bővíteni szeretnénk még.

-Learner: Minden pályakezdőt ebben a rangban kezdni nálunk. Majd ha alkalmasnak érzi egy vizsgával kerülhet feljebb. Maximum 1 hónapja van a vizsgára felkészülni.

-Mechanic: Ebben a pozícióban már van egy meglévő vizsgád. Szabadon dolgozhatsz.

-Advanced mechanic: Itt már több bónusz elérhető számodra és egy elismertebb szerelő vagy közöttünk.

-Professional mechanic: Itt már lehetőséged van beadni a vizsgát vontatósnak. Amennyiben sikeres vizsgád lesz kapsz egy saját vontatót.

-Tow Truck Driver: Ha sikeresen végzed a vontatásokat akkor ezt a pozíciót fogod megkapni ahol már a főbb pozíciód lesz a vontatás.

-Experienced Tow Truck Driver: Nem jelent feltétlen magasabb pozíciót, de több elismerést kapsz tőlünk.

-Examiner: Ebben a pozícióban már egy elismert tagja vagy a csapatnak. Te intézed az összes vizsgát amire szükség van.

-Group Leader: Ebben a rangban a te felelősséged hogy gördülékenyen menjen a szerelés és a vontatás is. Te vagy a telephelyen a munkások főnöke.

-Workshop Director: A feladata hogy a raktárunk mindig feltöltve legyen alkatrésszel, ő intézi a rendeléseket és esetlegesen a szerződéseket is.

-Deputy Director: Az ő feladata hogy gondoskodjon a munkások panaszával, akár a vendégek panaszának a megoldásával. És ő a Director helyettes.

-Director: Ő ugyanúgy a problémákkal foglalkozik. De ő szervezi meg minden problémának a javítását, a helyettesével együtt.

-Owner: A cég tulajdonosa, minden bele tartozik a feladat körébe.


-OOC rész-

Magamról:
Szilveszternek hívnak, innen is jött a becenév hogy Szilva. Gyerekkorom óta így hívnak a baráti társaságban is. Jelenleg 21 éves vagy, amit idén töltöttem be. Vajdaságból származom, és jelenleg is itt élek. Egy kis faluban. Itt kezdtem el az iskolai tanulmányaimat is viszont már Ausztriába fejeztem be. 4-5 évet éltem külföldön, ahol iskoláztam és dolgoztam. Majd később mikor 18 éves lettem és úgymond már egy ideje a saját lábamon álltam, haza költöztem Vajdaságba. Hobbi szinten szoktam focizni, az egyetlen sport amit szeretek és szoktam is játszani. Ezenkívül leginkább a barátokkal csavargok valahol vagy épp játszok itthon. Leginkább MTA-val játszom már 10 éve. Szoktam más játékokkal is játszani de a fő játék az MTA.

Tervek:
Szeretnék aktívan részt venni a szerver életében, így próbálok lehetőségem szerint segíteni és részt venni mindenben. A frakciót szeretném úgy vezetni hogy a tagok számára mindig legyen valami lehetőség ami motivációt ad nekik. Ez azt jelenti hogy akár frakción belüli eventek különféle díjazások. Akár kreatív tagoknak valami féle ''verseny'' ami aztán IG a frakció javára szolgál (Szlogent kitalálni, Képek készítése,Élményképek készítése). Szeretnék a frakiónak a lehetősége szerint is élményképeket készíteni, és remélem ebben segítségemre lesznek a tagok. Több ágra szeretném kiterjeszteni a frakciót de még a pontos megvalósításon gondolkodom. Ez csak a későbbiekben fog esetleg megvalósításra kerülni.

Kocsik,Szerelőtelep,Skinek:
Kocsik: Szeretnék a frakciónak 3 darab Packert kérni ki indulásnak. Illetve szeretnék egy középkategóriás céges kocsit ha ''ügyintézéshez'' szükséges.


Ehhez hasonló ''vontatót''(Packert) szeretnék kérni a frakciónak. Szerintem jobban néz ki ha ezen szállítod a kocsit és valamilyen szinten RP-nél is jobban néz ki. Természetesen nem pont ezt csak hasonlót. Illetve ha megoldható sárga villogóval szeretném.

Szerelőtelep: A teleppel kapcsoltban pedig szeretnék még a vezetőséggel egyeztetni. Hogy van e jelenlegi vagy azon esetleg alakításokat végezni, elhelyezkedésről dönteni.

Skinek: Pontos kinézetét is szeretném még egyeztetni a vezetőséggel, viszont szeretnék 1 darab női szerelő skint illetve 3 darab férfi skint.(Vontatósoknak, és 2 Szerelőknek)

Megjegyzés:
Köszönöm szépen aki elolvassa a pályázatomat és akár a saját véleményét leírja.
 
Utoljára szerkesztve:

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
Szia. A lapodról a véleményem, hogy alapból az elképzeléseid nem lettek rosszak. Nem rossz ötlet lenne az, ahogy bemutattad a frakciót. Én végigolvastam, de bevallom meguntam a végére. Viszonylag sablonos a lap, de legalább nem néz ki rosszul. Picit vegyes érzelmeim vannak a lapoddal kapcsolatba, ezeken kívül én találtam 1-2 helyesírási hibát/elírást. Illetve ami kifejezetten nem tetszett, hogy egy másik RP szerveren készítetted a képeket, amely elég könnyen észrevehető. De ettől eltekintve amúgy nem lenne rossz, nincsenek vele kimondottan nagy bajok. Viszont van egy “rivális” pályázat, formailag, ötletekben nekem őszintén az jobban megvett mint a te lapod, de bárki kapná meg esetleg szerintem jó kezekben lesz. Sok szerencsét kívánok!
 
  • Kedvelés
Reactions: Szilva

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elutasításra került.

Személyes megjegyzés: Ne csüggedj, szép pályázatot hoztál össze, értékelendő a kreativitásod, viszont legközelebb ügyelj a helyesírási hibáidra, illetve arra, hogy ne legyen ennyi felesleges információ a lapban.
 
  • Kedvelés
Reactions: morty and Benedek
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.