Los Santos County Sheriff's Department

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Dustin

Újonc
Március 15, 2024
1
0
Karakter
Alexander Davidson



Röviden rólam

Zalánnak hívnak 16 evés vagyok.A hobbim a focizás és
szamitogepes játékokkal való játszás. Már több MTA szerveren is voltam rendvédelmi frakcióban. A múltkor láttam hogy, van egy legális frakció amit meg lehet pályázni így arra jutottam hogy, megpalyazom a frakciót.

Frakcióval való terveim


Első sorban egy aktív, összehangolt csapatot szeretnek. Minden civilnek lesz lehetősége jelentkezni a weboldalon egy minta kitöltésével.Ha valaki be szeretne ajánlani valakit akkor az adót személy hibáiért ő vallalja a felelosseget.A kesobiekben létre lesz hozva egy fekete lista ahova azok a személyek kerülnek akik már nem jöhetnek vissza a frakcióba vagy nem a frakcióba valóak.Egyenlőre csak en lennek a frakcióvezetője, a kesobiekben lehet hogy lesz egy helyettesem is. A járműveket es a skineket a szerver vezetosegere bízom, de ha szükség van módokra akkor a vezetoseg fele továbbítva lesznek.

A frakció rangjai es hataskoruk​

Sheriff
Ő a Sheriff hivatal legmagasabb rangú személy.

Undersheriff
Ő felelős az osztály adminisztratív részének működtetéséért.

Sheriff Colonel
Ő felelős a szervezésért és az osztályvezetők meghallgatásáért.

Commander
Ő felügyeli az osztály összes politikáját, járőrözését, osztályát, felügyelőjét és eljárását.

Major
Ő az osztályon belül a legmagasabb rangú tiszt, aki nem tölt be adminisztratív pozíciót

Captain
Ő a rangidős állomány első számú tagja, aki a kisebb rangú allomany tagok értékeléséért és felügyeletéért felelős

Lieutenant
Ő a Seriffhivatal felügyelői csapatának legmagasabb rangú tagja


Sergeant - Master Sergeant
A következő három rendfokozat az első felügyeleti pozíciók az osztályon belül

Corporal - Senior Corporal
Ők a hadosztályok első kiképzési felügyelői rangja, és azt bizonyítja, hogy felülmúltad a többieket a terepen.

Deputy I - Deputy III
Ez a rang azt jelenti, hogy hivatalosan is a Seriffhivatal tagja vagy.

Probationary Deputy
Ezzel a rangal mostantól felettesed laza irányításával járőrözhet.

Tagfelvétellel kapcsolatos tudnivalók


A szobeli meghallgatas utan a civil megkapja a Probationary Deputy rangot.Ez a rang 3 napon át lesz rajta ez idő alatt egy nagyobb rangú szemely az alapvető ismereteket magyarázza el nekik illetve tanítja őket. 3 nap utan egy vizsgán kell részt vennie ha ezt sikeresen teljesíti akkor megkapja a Deputy I rangot. Ezt kovetoen mar csak a rangletran lep folfele.

Megbeszélés/Meeting


Megbeszélést 2 hetente tartanak, ezek a megbeszelesek hétvégén lennének megbeszelt idopontra.A megbeszeles a tagok aktivitásáról, rangok kiostasarol, fizetes kiosztásáról, kozos Rp más frakciókkal illetve kisebb dolgokról szólnak. Ha valaki nem jelenik meg a megbeszelesen vagy valami hulyeseget csinált akkor megbeszeleskor megkapja a hibapontot es a pluszpontok is ilyenkor lesznek kiosztva. A megbeszeles ideje allt a tagok a Sheriffsegen felsorakozva hallgatják a megbeszélést ez idő alatt a TS3 hasznalata kotelezo lesz.


 
Utoljára szerkesztve:

Pufi

Barangoló
SzerverAdmin
Március 3, 2024
21
20
Pécs
Karakter
Kayden Bradford
Szia! Nem én fogadom el, vagy utasítom el a pályázatot, de ez a sok ékezet kihagyás szándékos?
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

a vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elutasításra került.

Személyes megjegyzés: Komolytalannak tűnik az egész pályázat, főleg az ékezetek hiánya miatt. Arról nem is beszélve, hogy időt nem fektettél bele, csak idehánytál valamit. Gondold át ezt az egészet és írj egy újabb pályázást.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.