Los Blancos Cartel

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

aSoma

Barangoló
Március 2, 2024
28
6
21
Karakter
Nazim Al-Ishaq
Mexico's Drug War Is Getting Even Worse, 48% OFF

𝕷𝖔𝖘 𝕭𝖑𝖆𝖓𝖈𝖔𝖘

𝕱𝖗𝖆𝖐𝖈𝖎ó 𝖙ö𝖗𝖙é𝖓𝖊𝖙

A Los Blancos Cartel Mexikó egyik legismertebb és legrettegettebb drogkartellje évtizedek óta. A kartel hatalma és befolyása áthatotta a mexikói alvilágot, és mindenki tudta, hogy nem érdemes ellenállni nekik. Hírnevét a fehér porral, a kokainnal vívta ki, amelynek szállítmányait az Egyesült Államokba és más országokba is eljuttatták. A kartell nem csupán drogkereskedelemből származó bevételekkel rendelkezett, hanem más illegális tevékenységekben is részt vett, mint például a fegyverkereskedelem, embercsempészet és korrupció.
A kartell gyökerei messzebbre nyúltak vissza, mint az emberek gondolnák. A Blancos család egykoron tiszteletre méltó mezőgazdasági birodalom tulajdonosa volt Mexikó északi részén. Azonban a politikai instabilitás és a gazdasági nehézségek miatt a család elszegényedett, és kénytelenek voltak más források után nézni a túlélés érdekében.
A Los Blancos Cartel nemcsak a hagyományos drogkereskedelemmel foglalkozott, hanem a kibertér sötét oldalán is aktív volt. Hackerek, kriptovaluták, online zsarolás - mindez a kartell tevékenységi körébe tartozott, és modern technológia adta lehetőségeket ügyesen kihasználva terjesztette ki a kartell hatalmát. A Cartel alapítója Benita Blancos volt. Kezdetben virágzott az üzlet, aztán az instabil politikai állások miatt a Cartel nagyrészét a kitört polgárháborúban elvesztették. Az Egyesült Államokban találtak menedéket, és újra nagyokká válnak az idők során.
Amerikában nyitottak egy gyógyszertárat, és egy régiségkereskedést. A gyógyszertárban intézték a drogügyleteket, a régiségkereskedéssel pedig mosták a pénzt. Miután Benita meghalt egy másik banda által szervezett autóbalesetben a nagybátyja Benito Blancos vette át a vezetést. Forrófejű, és türelmetlen volt, így 1 évnyi irányítás után kivégezték, és eltemették a hullája darabjait az ország különböző részein. Később Ramona Blancos vette át a Cartel irányítását.

Tervek

A tervet úgy gondolom, hogy a frakció tagjainak adom a kreativítást, nincsenek konkrét tervek. Hagyom, hogy teljes szabadságot éljenek át a frakcióban, és ez által lehetővétenni a karakter RP-jük fejlődését, valamint magának a karakternek is a fejlődését. Persze egy bizonyos határ van, ezért ezeket szigorúan fogom venni. Illetve az a terv, hogy megprobálja a frakció visszahozni a karakter RP-t. Ezért a karaktertörténet nagyon fontos elemét alkotja a frakciónak.

Tagfelvétel

A tagfelvétel menete igen egyszerű. Teljes mértékben IC történik. Ez után 1 hétig a frakcióval kell RP-znie, lássa a frakció, hogy ide akarsz csatlakozni. Az egy hét után bekerül a frakcióba, és teljes tagja lesz a Cartel-nek. Ha valaki kezdőbb az RP-ben, annak a frakció tagok, illetve a leaderek is örömmel segíteni fogják.

Cartel Hierarchia

Los Traficantes

Már teljes tag, ő szerez be drogokat illetve fegyvereket.

Los Sicarios

A frakció védő őre. Vigyáz a feletteseire, részt vesz kisebb-nagyobb ügyekben.

El Segundo

A második legfontosabb tag. A pénzügyeket intézi, és az adminisztrációs dolgokat. A legbizalmasabb tag.

Los Capitanes

A Cartel vezére, ő tart kézben minden ügyet, a parancsa a tagoknak szentírás.

𝕺𝕺𝕮 𝖇𝖊𝖒𝖚𝖙𝖆𝖙𝖐𝖔𝖟á𝖘

Sziasztok! Soma vagyok 20 éves. Már nagyon régóta RP-zek, egészen a SAMP óta. Nem is nagyon játszok mással igazából. Engem eléggé leköt, és soha nem tudom megunni. Több féle szerveren jártam már, és onnan gyűjtöttem tapasztalatokat. Igazán aktívan 2014-től szippantott be a szerepjáték világa. Azóta megjártam az összes létező frakciókat, mint magyar stílusú, mint amerikai stílusú szervereken. Ezen felül voltam fórum illetve ts moderátor, és admin is. Szoktam zenei alapokat csinálni, de még nincs tervben, hogy kezdjek is vele valamit. Amíg estin érettségizek, addig csak magamnak csinálgatom a zenéket, és majd szövegeket is fogok írni. Nagy film, és sorozat rajongó vagyok. Legtöbbször inkább filmezek, mint sorozatozok.


𝕸𝖆𝖕𝖔𝖑á𝖘 𝖐é𝖕𝖊𝖎


Skinek

(nincs pénzem modellezőre, ezért egy megbízható oldalról néztem. Az illetékeseknek majd elküldöm a skineket privátba.)

 
Utoljára szerkesztve:

Alberto

Never Say Never
SzerverAdmin
Január 6, 2023
74
40
Karakter
Aiden Hasani
Nem rossz lap, még egy kis ooc bemutatkozást megnéznék azért, meg szerintem a tagfelvételt illegálnál nem fórumon kellene intézni, hogy ír egy karaktertörténetet, ezt még átgondolnám.
 
  • Kedvelés
Reactions: aSoma

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elfogadásra került. Várunk téged egy személyes, TeamSpeak 3 szerverünkön (ts.westmta.com) lezajló meghallgatásra.

Személyes megjegyzés: szép pályázat lett, keress fel discord vagy fórum privát üzenetben.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.