La Serpiente Negra(LSN)

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

JavierOrtega

Újonc
Augusztus 27, 2024
1
0
Karakter
Javier Ortega
A La Serpiente Negra a 1970-es évek végén alakult, jelentős és hatékony spanyol bűnszervezet, amely Spanyolország és más európai országok sötét alvilágában tevékenykedett. A banda célja, hogy uralja és irányítsa az illegális tevékenységeket, különösen a drogkereskedelmet, fegyvercsempészetet és más bűncselekményeket. Alapítói olyan fiatalok voltak, akik utcai bandákhoz tartoztak, és úgy érezték, hogy a hagyományos bűnszervezetek nem tudják megfelelően képviselni és megvédeni őket az alvilágban. Ennek érdekében összefogtak, és létrehozták a La Serpiente Negra-t, amelynek célja a hatalomszerzés és a bűnözés világában való dominálás.
AD_4nXefC0MtVpPUO_3H0edrWIgCsEWEkmHsszBIwWYVI7A15N2jd-Gsf1TnhT_4RYh_g_6R0CHHs6vRpX0e7AecyGcu88xaJAnlHAfYhMZ9eUDVQ944GUSAY6SK81PwfRW7KoZ4tb0h6sstNOJi3Vwe8P6AvDQ

A La Serpiente Negra Los Santos-i tevékenysége (1990): Az évek során a bűnszervezet tagjai észrevették, hogy Spanyolország már nem annyira alkalmas hely a céljaik elérésére, és a tevékenységeknek sem kedvezett a hely. Egy nap, amikor a La Serpiente tagjai az utcákat járták, felfigyeltek a Los Santos-i szórólapokra, amelyek a városban folyó illegális tevékenységeket hirdették. Ez felkeltette érdeklődésüket, és úgy döntöttek, hogy Los Santos keleti részére telepednek le.




Hierarchia



Sangre Nueva

Jelentése: Új Vér
Leírás: A szervezet legújabb tagja. Még friss a bűnszervezetben, így nincs külön szavazati joga, de részt vehet a közös tevékenységekben.


Soldado

Jelentése: Katona
Leírás: Teljes jogú tag, aki már hűséget esküdött a bűnszervezetnek. Részvétele döntési folyamatokban korlátozott, de már beleszólhat egyes ügyekbe.


Mano Izquierda

Jelentése: Bal Kéz
Leírás: A Jefe közvetlen helyettese, a szervezet egyik legfontosabb személye. Ő hozhat döntéseket kritikus helyzetekben, és esélye van arra, hogy Jefe legyen.


Jefe

Jelentése: Főnök
Leírás: A banda vezetője, aki minden tag fölött áll. Ő irányítja és vezeti a szervezetet, mindenki neki tartozik engedelmességgel.





OOC Rész


Bemutatkozás

Sziasztok!
A nevem Levi/Levente, és jelenleg a 16. életévemet taposom. Hobbim a K1 és a Brazil Jiu Jitsu, amelyekben folyamatosan fejlődni igyekszem. Számomra a sport nem csak a fizikai erőről és technikáról szól – ami igazán fontos, az az alázat és a mentalítás. Ha ezek megvannak, úgy érzem, bármi lehetséges a küzdősportokban. szabadidőmben legszívesebben a családommal töltöm az időt, legyen szó utazásról, filmnézésről vagy közös programokról.


Az RP világával már 4 éve foglalkozom. Ez idő alatt jelentősen fejlesztettem az RP-tudásomat, és a beszédkészségemet is. Pályafutásom során már volt alkalmam vezetni egy frakciót, amely egy motoros banda volt. Fél év elteltével, a továbbtanulásom miatt, átadtam a frakció vezetését másnak.


Sziasztok! Én Barni/Barnabás vagyok,nemrég töltöttem a 15. Évemet,a videojátékok a szenvedélyem, szabadidőmben rengeteget játszok,f őleg RP szervereken

Az RP tudásom szerintem átlag feletti,már kb 5 éve RP-zek,különböző szervereken, Levinek én mutattam be az RP világát.


Make Your TGF!

A TGF teljes mértékben IC zajlik a HQ-nál. Ismerkedj meg a frakció tagjaival, és szokd meg a frakcióban uralkodó légkört. Ez egy nagyszerű lehetőség, hogy bebizonyítsd, helyed van köztünk!


Skin Pack

AD_4nXcOT3LGlVLkQLv9xuDkAj7aSGVFelIp3yF7z1WFdSQvqI5wF5_q9EKgdpqyiHrN4rwNUq1iqxp-aEcpyBQHRtVGh6UXS5ffkkBjU2jxsyO8vBQ5fTqG6VqHEhdVvzMCkrgnBVow-TGHR3Cf_UWKPik2mgY0



Frakcióval Kapcsolatos Tervek

  • Banda RP kialakítása a szerveren.
  • RP-tudás átadása és fejlesztése.
  • Egy jó RP-közösség megteremtése, ahol mindenki élvezheti a szerepjátékot.
 
Utoljára szerkesztve:

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Nincs már pályázásra lehetőség.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.