Kevin Wade Jelentkezési lapja.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Petya317

Újonc
Augusztus 23, 2024
1
0
Karakter
Kevin Wade


YafcjVz.png




- | Tagfelvételi lap Minta | -



OOC Információ.

Neved?

➤Kántor Péter

Hány éves vagy?

➤ 24

Mióta játszol a szerveren?

➤ Most kezdeném el, de előtte már játszottam több RP szerveren is.

Miért pont itt szeretnél nálunk tevékenykedni?

➤ Szeretnék egy teljesen legális szakmát, amivel tudok jót is tenni a szerveren. Úgy gondolom ,hogy a műhelynél elkellene egy biztos, pontos ember aki több időt tud eltölteni a szerveren. Valamint van már tapasztalatom ilyen fajta munkálatokhoz.

Milyen szintű aktivitást tudnál nyújtani a szervezet részére?

➤ Napi 1-2 , hétvégén pedig szinte 5-6 órát tudok a szerveren tevékenykedni. Ez a munkámtól és a fáradtságomtól függ.

Mesélj magadról pár mondatban.

➤ Sziasztok Peti vagyok, egy kis faluban élek Borsod vármegyében. 24 éves vagyok, Németországban dolgozok villanyszerelőként. Szeretek gépezni, sajnos nem keveset, ha otthon tartózkodok akkor kevesebb időm van a játékba, mivel mint mondtam már külföldön dolgozok, így ha hazamegyek akkor több figyelmet kap a családom. Alapvetően is szeretem az autókat és szerelgetni is szoktam, úgyhogy nem áll messze tőlem ez a hivatás sem.


IC Információ.

Keresztneve?

➤ Kevin

Vezetékneve?

➤ Wade

Lakhely?

➤ Los Santos

Született?

➤ 1992.03.17

Anyja születési neve?

➤ Linda Mahrok

Elérhetősége (email, telefonszám)?



Személyi igazolványa száma?



Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel amennyiben igen, vezetői engedély száma?



Iskolája neve ahol végzett (Amennyiben több, kérem sorolja fel.)?

➤ Los Santos Elektric High Shool

Legmagasabb iskolai végzetssége?

➤ műszaki elektronikai egyetem.
 

aronvagyok

Újonc
Augusztus 21, 2024
18
7
Karakter
Maximiliano De Rocco
YafcjVz.png

A vezetőség figyelemmel átolvasta lapját és arra a döntésre jutott, hogy felvételt NYERT!
További teendőkért mihamarabb vedd fel a kapcsolatot a vezetőkkel az egyeztetésekért! (Discord/TeamSpeak)

Maximiliano De Rocco
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.